Jacek Jaworek nadal nie został odnaleziony. Po brutalnym morderstwie, którego dokonał, policja nieprzerwanie przeszukuje całą Polskę, ale niestety… jak dotąd bezskutecznie. Pojawił się nowy komunikat.

Sochaczewska policja właśnie wydała pilny komunikat ws. Jacka Jaworka.

Zbrodnia jak z najgorszego horroru 

Przypomnijmy, że od 10 lipca tego roku trwają intensywne poszukiwania policji na terenie całej Polski. Setki funkcjonariuszy próbuje odnaleźć niejakiego Jacka Jaworka, który w ciepłą, feralną noc miał dokonać makabrycznej zbrodni.

Mężczyzna jest podejrzany o zastrzelenie trzech osób w jednym z domów jednorodzinnych w miejscowości Borowce koło Częstochowy – 44-letniego brata, jego żonę i ich 17-letniego syna. Przeżył jedynie 13-latek, któremu udało się uciec z domu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jaworek zdążył jednak opuścić budynek, nim na miejscu zjawiła się policja. Od tamtej pory trwają nieprzerwane poszukiwania. Osoba, która dostarczy policji informację, która pozwoli dotrzeć do sprawcy, otrzyma 20 tysięcy złotych.

Teraz policja z Sochaczewa wydała pilny komunikat w sprawie poszukiwanego.

Policja wydała komunikat ws. Jacka Jaworka

Do poszukiwań Jacka Jaworka włączyła się policja w Sochaczewie, która zwróciła się do odbiorców z prośbą o pomoc. Jak podkreślają funkcjonariusze, mężczyzna może znajdować się w dowolnym miejscu na terenie kraju, w tym również w Sochaczewie.

Policja podaje również opis sprawcy z dnia 19 lipca i ostrzega przed realnym niebezpieczeństwem.

– W dniu 19 lipca poszukiwany miał na sobie granatową koszulkę z jasnym napisem na przedniej części, granatowe spodnie jeansowe oraz szarą bluzę dresową, choć jest to ogólna informacja, bowiem mężczyzna mógł zmienić ubranie. Na prawej łopatce ma widoczną przez koszulkę narośl o rozmiarze 5-7 centymetrów. Uwaga! Poszukiwany może posiadać broń palną! Może próbować ucieczki! Może zachowywać się agresywnie! – brzmi komunikat wydany przez KPP Sochaczew.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat poszukiwanego są proszone o jak najszybszy kontakt z policją na najbliższej komendzie lub dzwoniąc pod numer alarmowy.
Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Syn Krawczyka zaśpiewa razem z Wiśniewskim, Sławomirem i największymi polskimi gwiazdami
  2. Jarosław Jakimowicz zwyzywał dziennikarzy TVN
  3. Gwiazda „Rolnik szuka żony” trafiła do szpitala

Źródło: E-sochaczew.pl