Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Połowa Magdy Narożnej "zniknęła". Gwiazda mocno schudła i przedłużyła włosy, uderzająca metamorfoza
Michał Fitz
Michał Fitz 12.03.2023 14:57

Połowa Magdy Narożnej "zniknęła". Gwiazda mocno schudła i przedłużyła włosy, uderzająca metamorfoza

Magda Narożna
fot. KAPiF

Magda Narożna od dawna była uznawana za jedną z najpiękniejszych wokalistek disco polo w kraju. Teraz fani zachwycają się nią jeszcze bardziej, bo piosenkarka przeszła w ostatnim czasie efektowną metamorfozę. Teraz jest jej znacznie mniej.

Artystka postanowiła pozbyć się kilku kilogramów. Internauci są wniebowzięci jej nową odsłoną.

Magda Narożna jeszcze zgrabniejsza

Gwiazda zespołu „Piękni i młodzi” opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z garderoby po jednym z koncertów, który miał miejsce w Wielkiej Brytanii. Miała na sobie długie spodnie, które dobrze podkreślały jej biodra i top, który odsłaniał brzuch.

Ubiór sprawił, że po wokalistce jeszcze bardziej widać, ile kilogramów straciła. Fani już wcześniej dostrzegli to po twarzy piosenkarki, bo ta nie jest już tak okrągła, jak kiedyś.

Agnieszka z "Chłopaków do wzięcia" urodziła dziecko. Prawda wyszła na ja przypadkiem

Fani zachwyceni Magdą Narożną

Pod ostatnimi zdjęciami Magdy można znaleźć w zasadzie same komplementy. Praktycznie nie ma osoby, która nie doceniłaby pracy włożonej przez wokalistkę nad fenomenalną figurą. Wiele pań z ciekawości dopytuje, co piosenkarka robi, że w tak krótkim czasie osiągnęła takie efekty.

- Rewelacyjna figura. Jaką dietę Pani stosuje? - dopytuje się jedna z fanek.

- Madziu, zdradź, proszę, sekret na Twoją metamorfozę, co jesz, jak trenujesz, że efekty są tak ogromne — pyta następna użytkowniczka.

- Ale schudłaś, rewelacja — stwierdza internetowy adorator.

 

Jak Magda Narożna tak schudła?

Tak się składa, że całkiem niedawno Magda Narożna udzieliła wywiadu portalowi „Party”, w którym opowiedziała, w jaki sposób osiągnęła obecną sylwetkę. Okazuje się, że za metamorfozą nie stoi magiczna dieta, a żelazna konsekwencja.

Piosenkarka wytłumaczyła bowiem, że „choćby się waliło i paliło” znajduje godzinę dziennie na trening. Stara się jeździć na rowerze lub ruszać w inny sposób. W ten sposób udało jej się pozbyć już 6 kilogramów.

Zobacz post:

madziapim 1.JPG
fot. instagram.com/madzia_pim
madziapim 3.JPG
fot. instagram.com/madzia_pim
madziapim 2.JPG
fot. instagram.com/madzia_pim