Polsat pożegnał gwiazdę jednego ze swoich najpopularniejszych programów. Mężczyzna zmarł w wieku 47 lat. Informację o jego śmierci przekazała koleżanka z planu. Jak doszło do śmierci?

Nie żyje gwiazda Polsatu. Mężczyzna, który zasłynął w programie Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia zmarł w poniedziałek 3 lutego. O śmierci swojego kolegi z planu pierwszej edycji kucharskiego show poinformowała Sylwia Biały. 

Nie żyje uczestnik programu telewizji Polsat 

Nie żyje uczestnik programu telewizji Polsat, Carmelo Cestaro. O śmierci niezwykle lubianego gwiazdora dowiedzieliśmy się z Facebooka Sylwii Biały, która opublikowała wzruszający wpis. 

 — Carmelo Spoczywaj w Pokoju. 5.06.1973 r. – 3.02.2020 r. Brakuje słów. Zdecydowanie za szybko. Ciepły, życzliwy, pomocny, zarażający niewyobrażalnie pozytywną energią — będzie nam Ciebie Marianku brakowało — napisała koleżanka z planu Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia.

  1. Na zdjęciu znajduje się 6 żołnierzy, 99% osób nie znajdzie wszystkich. Internauci wzburzeni
  2. Robert Lewandowski pokazał siostrę. Jest piękną kobietą z wieloma sukcesami

Carmelo Costraro: Hell’s Kitchen

Carmelo Cestaro: Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia była dla mężczyzny niezwykłym doświadczeniem. Carmelo Cestaro dzięki programowi stał się prawdziwą gwiazdą telewizji Polsat. Choć uczestnik nie wygrał kulinarnego show, zyskał sympatię telewidzów oraz pozostałych kucharzy.

Wszyscy wspominają gwiazdora Polsatu jako niezwykle przyjaznego, miłego i ciepłego mężczyznę z głową pełną pomysłów. Carmelo, który w rzeczywistości miał na imię Carmine, gotowaniem zajmował się zawodowo. Mężczyzna ukończył szkołę gastronomiczną, a doświadczenie zdobywał jako kucharz w Restauracji Osteria Piemonte w Warszawie oraz w restauracji w Belgi.

Carmelo Cestaro zmarł w nieznanych nam okolicznościach 3 lutego. Łączymy się w bólu z rodziną i bliskimi, składamy kondolencje oraz wyrazy współczucia. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rak jelita grubego jest jednym z najgroźniejszych nowotworów. Jego objawy często są bagatelizowane
  2. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  3. Rodzina zrobiła sobie zdjęcie w starym kinie. Kamera uchwyciła tajemniczą postać
  4. Ciasto z 3 składników w 30 minut. Prosty przepis, obłędny smak
  5. Pamiętacie piękną policjantkę z Rancza? Dziś wygląda jeszcze lepiej, pochwaliła się figurą
  6. Widzowie Królowych życia kochali ją. Niestety nie żyje, musieli przerwać odcinek z załamaną Dagmarą
Poprzedni artykułKrzysztof Bosak wziął ślub. Polityk pokazał zdjęcie i zdradził, kim jest jego żona
Następny artykułZostawił psa samego w domu. Kiedy wrócił, natychmiast chwycił za telefon
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.