Polsat w swojej wiosennej ramówce ma zamiar zaskoczyć widzów. W ogromnym, telewizyjnym show, swój debiut jako prowadząca będzie miała młoda gwiazda. Czy poradzi sobie w nowej roli? 

Programy typu talent show cieszą się w Polsce ogromnym powodzeniem. Dzięki takim przedsięwzięciom, na naszej rodzimej scenie pojawiły się nie tylko nowe, niezwykle utalentowane gwiazdy, ale i znane już osoby, które mogły zaprezentować się od innej strony. Na wiosnę nowy program tego typu szykuje dla nas telewizja Polsat, która ogłosiła już, kto zasiądzie w jury oraz kogo zobaczymy jako gospodarza muzycznego talent-show. Druga zapowiedź jest niezwykle interesująca. Młoda gwiazda jeszcze nigdy nie występowała w takiej roli. 

Polsat zdradza jury i prowadzącą nowego programu

Polsat zdradza jury i prowadzącą nowego programu. The Four — Bitwa o sławę ma być prawdziwą rewolucją wśród muzycznych talent show. Tu już w pierwszym odcinku zobaczymy utalentowanych muzyków, którzy w każdym momencie mogą pożegnać się ze sławą na rzecz nowego uczestnika. Wiadomo, że w jury zasiądą sami eksperci o niezwykle wrażliwym słuchu.

  1. Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Tygodnik potwierdza radosne doniesienia
  2. Nastoletnia matka rzuciła się z budynku szpitala. W ramionach trzymała 5-miesięczne dziecko

Uczestników oceniać będą Igor Herbut z zespołu Lemon, Kuba Badach, który był dwukrotnym laureatem Fryderyka oraz artystka o niezwykłej, scenicznej charyzmie i niebywale mocnym głosie, którą pokochało młode pokolenie, Natalia Nykiel. Kto poprowadzi program?

Natalia Szroeder prowadzącą The Four – Bitwa o sławę

Natalia Szroeder prowadzącą The Four – Bitwa o sławę. Polsat postanowił, że to właśnie ta młoda, 24-letnia polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów będzie gospodynią ich najnowszego programu.

Choć gwiazdę mogliśmy już oglądać w takich show, jak Twoja twarz brzmi znajomo i Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, artystka po raz pierwszy wystąpi w roli prowadzącej. Jesteście ciekawi, jak sobie poradzi?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

polsat
Screenshot Polsat, YouTube

Wiosną na antenie telewizji Polsat pojawi się nowy muzyczny talent show, The Four — Bitwa o sławę.

polsat
Screemshot Polsat, YouTube

W jury programu zasiądzie Natalia Nykiel, Igor Herbut i Kuba Badach.

polsat
TRICOLORS/EAST NEWS

W roli prowadzącej zobaczymy młoda piosenkarkę Natalie Szroeder. Gwiazda po raz pierwszy sprawdzi się w takiej roli. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Krystyna Loska miała zajmować się czymś zupełnie innym. Los całkowicie pokrzyżował jej plany
  2. Mężczyzna z przyszłości? Marka Gucci pokazała, jak powinien wyglądać obecnie facet
  3. Krojenie cebuli za każdym razem doprowadza cię do płaczu? 8 wskazówek, jak uniknąć łez przy gotowaniu

źródło: pudelek.pl 

źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułJedz banana raz dziennie. Szybko zauważysz efekty, ciężko uwierzyć jakie
Następny artykułOjciec wszedł do pokoju 13-latki. Gdy otworzył szafę, zamarł. Ujrzał najgorsze
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.