Polsat przekazał bardzo interesującą wiadomość. Głos zabrała nawet dyrektor stacji Nina Terentiew. Widzowie będą mile zaskoczeni, ponieważ rozpoczynają się prace nad bardzo ciekawym projektem! Wygląda na to, że koronawirus, póki co nie przeszkodzi w realizacji nowych pomysłów producentów.

Nina Terentiew, prezeska stacji potwierdziła, że 16 czerwca ruszają prace nad pierwszym serialem Polsat Premium. Wiadomo, że będzie to tematyka kryminalna, a w główną postać wcieli się Leszek Lichota. Widzów programu czekają prawdziwe emocje!

Polsat tworzy serial Premium

Osaczony to tytuł najnowszego projektu. Będzie to kryminalna historia morderstwa i poszukiwania winnego. Bohater, w którego wcieli się Leszek Lichota, będzie musiał zmierzyć się ogólnym potępieniem. To on właśnie znajdzie ciało 6-latka, syna sąsiadki.

Nie wiadomo kto jest winny, więc podejrzenia spadają na tego, który znalazł zwłoki. Coraz większy lincz spada na głównego bohatera, który będzie pragnął oczyścić się z zarzutów, próbując wskazać mordercę dziecka. W tym pomoże mu detektyw, w którego rolę wcieli się Eryk Lubos.

  1. Piorunująca przepowiednia siostry Łucji. Powiedziała, co stanie się z Polską, niesamowite
  2. Robert zamówił skromny obiad dla 2 osób nad polskim morzem. Dostał paragon i zastygł, musiał zapłacić 200 zł, ceny orbitują
  3. Wypłynęły najnowsze informacje o bonie 500 plus na wakacje. Podano prawdopodobny termin wypłat

Osaczony  – kiedy na antenie Polsat?

Nina Terentiew zapowiedziała, że serial zostanie wyemitowany na jesieni tego roku, bądź wiosną 2021. Wszystko jest przecież zależne od sytuacji epidemicznej w kraju. W rozmowie z Tele Magazynem Nina Terentiew opowiedziała:

– Ostateczny termin będzie zależał od prac nad serialem. Chcemy go świetnie zrealizować. W dodatku w każdej chwili może się zmienić sytuacja związana z COVID-19, a to wymusi na nas zmianę planów.

W serialu będziemy oglądać prawdziwą plejadę gwiazd. Oprócz Leszka Lichoty i Eryka Lubosa wystąpią Ilona Ostrowska, Maria Dębska, Mateusz Janicki, Wojciech Błach, Wojciech Kalarus, Adam Cywka, Maria Dejmek, Paweł Ławrynowicz, Mirosław Kropielnicki i Małgorzata Sadowska. To nie jedyne radosne doniesienia, do ramówki konkurencyjnej stacji wracają dwa ukochane seriale. Widzowie będą zachwyceni!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

polsat
fot.instagram.com/leszeklichota_official

W główną rolę Osaczonego wcieli się Leszek Lichota.

polsat
fot. fots z serialu Ojciec Matuesz

Eryk Lubos znany z serialu Ojciec Mateusz, wcieli się w rolę dociekliwego detektywa. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zaskakująca awantura w programie „Kropka nad i”. Monika Olejnik broniła TVN przed atakami, „niech nas pan nie poucza”
  2. Jutro wprowadzają bezwzględny zakaz na północy Polski. Jest potwierdzenie urzędu
  3. Aleksandra Kwaśniewska z tatą pokazuje się rzadko, teraz zrobiła niespodziewany wyjątek. Były prezydent zmienił się nie do poznania
  4. Zdjęcie z dzieciństwa Doroty Szelągowskiej odbiera mowę. Nijak nie przypomina samej siebie
  5. Smutne wiadomości z rana, nie żyje kultowy muzyk. Świat stracił dziś ogromny talent
  6. Artur Barciś nie lubi mówić o jednym fakcie. Wszedł do domu i padł na kolana, powód może załamać każdego

źródło: telemagazyn.pl

 

 

 

Poprzedni artykułMgiełka do zraszania ciała NOU Jasmin
Następny artykułDni LifeStyle w Super-Pharm
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl