Polsat – z tej stacji telewizyjnej najlepiej znamy pewną piękną aktorkę. Gwiazda udostępniła nowe zdjęcia na Instagramie i wzbudziła niepokój fanów. Na jej twarzy są widoczne liczne siniaki. Skąd się wzięły obrażenia? Jak zareagowali jej fani? Okazuje się, że ma to związek z jej największą pasją.

Gwiazda stacji Polsat jest bardzo popularną polską aktorką. Znana z roli w serialu Pierwsza Miłość, przygotowuje się do nagrania kolejnego sezonu. Pomimo wielu zakrętów w jej życiu, aktorka jest zawsze uśmiechnięta i nigdy nie się nie poddaje. Każdą wolną chwilę poświęca swoim dzieciom. Realizuje się w życiu prywatnym i zawodowym. Teraz jednak przestraszyła swoich fanów.

Aneta Zając z widocznymi siniakami

Pomimo przerażającego widoku ulubienica widzów mogła ich uspokoić. Siniaki na twarzy aktorki to na szczęście tylko charakteryzacja. Obecnie Aneta spędza dużo czasu na planie serialu Pierwsza Miłość, a siniaki na jej twarzy to makijaż na potrzeby jednego z odcinków. Gwiazda ma domalowane rany wokół ust i na policzku oraz duży plaster na czole.

Każdy, kto widział zdjęcie posiniaczonej aktorki, mógł mieć wątpliwości, czy zajrzał na właściwy profil. Na szczęście internauci zareagowali bardzo pozytywnie na makijaż z odrobiną grozy i mimo bardzo realistycznych siniaków na twarzy Anety, ciągle wychwalali jej metamorfozę i pisali pochlebne komentarze.

– I tak ładnie wyglądasz.

– Jesteś taka piękna!

Bez wątpienia gwiazda wie co zrobić, aby fani serialu nie mogli się doczekać nadchodzącego sezonu. Losy bohaterki są owiane tajemnicą, a apetyt na nowe odcinki rośnie.

Polsat: metamorfoza gwiazdy stacji

Gwiazda Polsatu niedawno pochwaliła się efektami swojej zaskakującej metamorfozy – schudła, zmieniła fryzurę oraz charakter swoich stylizacji. Wygląda jak seksbomba! Fani Anety są zachwyceni jej nowym wyglądem, na Instagramie można przeczytać wiele pozytywnych komentarzy:

– Łał, że tak powiem bomba!

– Pięknie pasuje taka fryzura.

– Pięknie pani wygląda, bardzo zmysłowo! – to tylko niektóre z komentarzy fanów.

Aktorka wcześniej raczej nie wyróżniała się stylem, obecnie ma wysportowaną sylwetkę, kobiecą fryzurę, piękny makijaż – aż cała promienieje!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

instagram.com/aneta_zajac_official

Widać, że Aneta promienieje i świetnie się czuje po metamorfozie.

polsat
instagram.com/aneta_zajac_official

Aktorka dba o swoją sylwetkę i samopoczucie.

polsat
instagram.com/aneta_zajac_official

Nawet liczne siniaki nie przyćmiły jej spektakularnej metamorfozy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Położne biją na alarm. Nowy trend wśród mam jest niebezpieczny dla ich zdrowia
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Jak powstają frytki z McDonald’s? Kiedy zobaczysz, już nigdy ich nie zjesz, klienci oburzeni
  4. Zagadka, która jest prawie niemożliwa do rozwiązania. Wśród sów ukryty jest kot, 98% osób go nie zauważa
  5. Gwiazda TVN ma problemy zdrowotne. Do jej brzucha przyczepiony jest woreczek, pokazała zdjęcie
  6. Witolda Pyrkosza kochały miliony. Zabiła go choroba, którą miało lub będzie mieć większość Polaków

ŹRÓDŁO: JASTRZABPOST.PL