Lelum.pl

instagram.com/mtttttm

Marzena Kipiel-Sztuka przeżyła prawdziwy dramat. Aktorka pochowała 3 mężów, wciąż nie traci nadziei

17 Września 2019

Autor tekstu:

Robert Głowacki

Polsat zrobił z niej prawdziwą gwiazdę. Dzięki roli w

Polsat zrobił z niej prawdziwą gwiazdę. Dzięki roli w

Życie nie rozpieszczało serialowej Halinki Kiepskiej. Gwiazda po latach opowiedziała o traumie, jaka ją spotkała. Aktorka stacji Polsat nie miała szczęścia w miłości. Pochowała trzech mężów, a z ostatnim z nich przeżyła jedynie dwa lata. Marzena Kipiel-Sztuka w szczerym wywiadzie zaznacza, że się nie poddaje i wciąż czeka na upragnioną, kolejną miłość.

Polsat: Marzena Kipiel-Sztuka straciła trzech mężów

Marzena Kipiel-Sztuka znana jest szerszej publiczności z roli Halinki w kultowym już dziś serialu Świat według Kiepskich. Z pozoru zawsze uśmiechnięta i zabawna aktorka w swoim życiu prywatnym przeżyła niejedną traumę. Obecnie mieszka sama, a towarzyszy jej piesek Gienek, który jest najlepszym powiernikiem jej zmartwień.

Opowiadam mu o rozterkach, mówię o swoich troskach i zwierzam się z najróżniejszych sekretów – wyznaje aktorka w Dobrym Tygodniu.

polsat

Gwiazda stacji Polsat była zamężna trzy razy, jednak każdy jej wybranek przedwcześnie zmarł. Ostatni z nich, Przemysław Buksakowski odszedł w 2009 roku. Byli razem jedynie dwa lata. Mimo życiowych niepowodzeń aktorka nie ustaje w nadziei i wciąż liczy, że spotka jeszcze tego jedynego, który będzie dla niej oparciem i przeżyje z nią starość.

– Chciałabym mieć oparcie w odpowiednim mężczyźnie, być spełnioną kobietą w szczęśliwym związku. Mocno wierzę, że jeszcze znajdę drugą połowę. Najważniejsze, żeby mężczyzna mnie kochał i szanował – wyznała aktorka w rozmowie z Dobrym Tygodniem.

Marzena Kipiel Sztuka: rodzice

Śmierć bliskich osób towarzyszy aktorce już od dawna. Zanim pochowała swoich Rodzice byli dla aktorki wielkim oparciem. Teraz regularnie chodzi na cmentarz i doskonale wie, że oni również chcieliby, aby na nowo ułożyła sobie życie.

polsat

To byli moi najwięksi przyjaciele, zawsze mogłam na nich liczyć – wyjaśnia – Wiem, że cieszyliby się razem ze mną z mojego szczęścia i zawsze miałabym ich błogosławieństwo – dodaje na łamach tygodnika.

Marzena Kipiel-Sztuka już od 20 lat występuje w serialu Świat według Kiepskich i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić. Łatka serialowej Halinki została jej przypięta już na stałe, co więcej aktorka mieszka w Legnicy, toteż mogło ominąć ją wiele intratnych propozycji. Miejmy jednak nadzieję, że odnajdzie upragnioną miłość!

polsat

ZOBACZ TEŻ:

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Andrzej Bober ma nowotwór. Legendarny dziennikarz prosi o wsparcie. "Wyhodowało go kilku lekarzy"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Małgorzata Ohme: "Dzisiaj wychodzę za mąż". Zachwycająca sesja w białej sukni, "Uwolniłam to co mnie hamowało"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Naturalna Joanna Liszowska pokazała się na Instagramie. Wiele osób myślało, że to prawdziwe włosy
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Olga Bołądź wybrała dla córki niepopularne imię. W Polsce nosi je garstka osób, ma wyjątkowe znaczenie
Czytaj więcej >

Nowości

Tomasz Wolny wdał się w szarpaninę z pijanym kierowcą. Na miejsce przyjechała policja. "Musiałem działać szybko"
Czytaj więcej >

Nowości

Nowe informacje w sprawie śmierci Kacpra Tekieliego. Prokuratura wszczęła śledztwo
Czytaj więcej >
Robert Głowacki

Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]