Polsat przekazał niepokojącą informację. Sytuacja w kraju wciąż jest bardzo dynamiczna i wymaga ciągłego monitorowania. Miejscami będzie bardzo niebezpiecznie, może być zagrożone nasze życie i zdrowie. Wielu odczuje to na własnej skórze.

Jak informuje Polsat, wtorek 18 sierpnia przebiegnie pod znakiem nagłych zmian. Jak się okazuje, niż Ingrid, który naciąga nad Polskę i jeszcze dziś się nad nią znajdzie, będzie skutkował bardzo niebezpiecznymi zjawiskami meteorologicznymi. 

Polsat: Czeka nas ochłodzenie

Choć największe upały już za na nami, przed nami parny dzień. Wraz z Ingrid do Polski napłynie bardzo ciepłe, lecz wilgotne powietrze, a mimo zapowiadanego ochłodzenia, termometry wciąż będą wskazywały wysokie temperatury. Od 28 do 29 stopni Celsjusza w głębi kraju, natomiast na zachodzie, południu i północnym wschodzie od 22 do 23 stopni Celsjusza. Jak informuje Polsat News, doprowadzi to do bardzo niebezpiecznej sytuacji. 

Niestety, napływ bardzo ciepłego i wilgotnego powietrza, to doskonałe warunki do tworzenia się niebezpiecznych chmur burzowych. Jak się okazuje, już dziś nad Polską pojawią się zjawiska meteorologiczne, które mogą zagrażać naszemu zdrowiu i życiu. 

  1. Małgorzata Kożuchowska wyjawiła prawdę o mężu. Fani zdębieli, gdy usłyszeli jej słowa
  2. Ministerstwo Zdrowia ma ważną wiadomość dla wszystkich Polaków. Wielu o nim zapomina

Gdzie jest burza? Alert IMGW 

Burza będzie dziś w niemal całej Polsce. IMGW właśnie wydało alert pierwszego stopnia, który obowiązuje cały kraj. 

Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Miejscami grad – informuje Instytut Meteorologii i Gospodarstwa Wodnego.

Dodatkowo wiele osób odczuje obniżone ciśnienie. Meteopaci cały wtorek mogą zmagać się z bólami głowy, sennością i rozkojarzeniem.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowe ogromne ognisko zakażeń. Zarażonych aż 85% osób, prawdziwy dramat
  2. Prowadząca „Nasz nowy dom” padła ofiarą okrutnego oszustwa. Katarzyna Dowbor ostrzega
  3. Decyzja właśnie zapadła. Chodzi o ogromne podwyżki dla polityków i wypłatę dla Pierwszej Damy
  4. Agnieszka Chylińska ukrywała prawdę latami. Dopiero teraz zdobyła się na wyznanie, aż ciężko uwierzyć
  5. Jej prababcia wykorzystywała fusy po kawie w oszałamiający sposób. Nie wyrzucała ich, dowiesz się i zaczniesz robić identycznie
  6. Niezwykle aromatyczne ogórki w słodko-octowej zalewie. Zjesz je już po paru godzinach, 1 przyprawa zupełnie zmieni ich smak i kolor

źródło: polsatnews.pl

 

Poprzedni artykułUjawniono, jak mieszka Zenek Martyniuk. Posiadłość opływa w luksusach, przesada?
Następny artykułMinisterstwo zdrowia przekazało wiadomość. Wielu Polaków będzie poruszonych, gdy dowie się prawdy
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.