Polsat: jeden z ulubionych programów telewidzów był miejscem niewyobrażalnych scen. W muzycznym show można było usłyszeć przeraźliwe krzyki publiczności na widowni oraz wulgaryzmy ze strony uczestnika. Co spowodowało takie emocje? Katarzyna Skrzynecka aż wstała z wrażenia, niewiarygodne.

Polsat wyemitował program, w którym można było usłyszeć przeraźliwe krzyki oraz wulgaryzmy. Publiczność nie mogła powstrzymać swoich wielkich emocji. Jurorzy oniemieli, Katarzyna Skrzynecka nie wiedziała co powiedzieć.

Polsat miejscem niewyobrażalnych scen

Wszystko za sprawą jednego z popularniejszych programów stacji, jakim niewątpliwie jest Twoja twarz brzmi znajomo. Wielkie emocje wzbudził występ Karola Dziuby, który tym razem wcielił się w piosenkarza Tymka (Tymoteusza Buckiego) i zaśpiewał jego piosenkę Anioły i demony.

Publiczność szalała na widowni, wprost nie mogła powstrzymać swoich wielkich emocji oraz głośnych okrzyków. Natomiast sam Karol Dziuba był zmuszony użyć wulgaryzmów, ponieważ stanowią one słowa śpiewanego przez niego utworu.

  1. Pamiętacie Piotrusia z „Kogla-mogla”? Niesamowite, jak potoczyły się jego losy
  2. Widzowie zupełnie nie zwrócili uwagi. Prowadząca „Dzień dobry TVN” straciła swój program
  3. Daniel: ”Spotykam się tylko z dziewczynami z rozbitych rodzin. Za odrobinę czułości robią rzeczy, jakich sobie nie wyobrażacie”

Występ Karola Dziuby wzbudził wiele emocji

Jurorzy również nie kryli ogromnego wrażenia, jakie wywarł na nich ten występ. Był on do tego stopnia niesamowity, że jedna z jurorek, Katarzyna Skrzynecka, aż wstała z fotela.

— Zaśpiewałeś tak czyściutko i dokładnie tą barwą głosu, identyczne z tym co słyszymy na okrągło w radiu. […] Na stojaka ci klaszczę — mówiła po występie wyraźnie nim zachwycona.

Nic więc dziwnego, że to właśnie ten popis piosenkarza zebrał najwyższe oceny od jurorów i wygrał piąty odcinek programu. Wygrane 10 tys. złotych Karol Dziuba przeznaczył na szczytny cel charytatywny. Jak widać to nie tylko wielki talent, lecz także ogromne serce. Piękny gest, każdy powinien brać przykład z artysty.

To nie pierwszy taki niezapomniany występ w tym programie. Koniecznie obejrzyjcie cały występ i dajcie znać, czy wam się podobał. Nagranie z show znajduje się pod tekstem.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Karol Dziuba dał niezapomniany występ.

polsat
fot. kadr z programu „Twoja twarz brzmi znajomo”

Wcielił się w Tymka.

polsat
fot. kadr z programu „Twoja twarz brzmi znajomo”

Jurorzy byli oszołomieni.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Smutna prawda wyszła na jaw, przykre
  2. TVP: Nie żyje wicepremier, był zakażony. Tragiczna wiadomość z zagranicy
  3. Kto pamięta zimę stulecia? Elektryzujące zdjęcia z czasów PRL
  4. Tomasz Dedek obchodzi dziś 63. urodziny. Czego życzycie aktorowi?
  5. Komunikat ministerstwa w sprawie nowo narodzonych dzieci. Rodzice mają 21 dni
  6. W głowie się nie mieści, ale większość Polaków robiąc mizerię popełnia 1 kardynalny błąd. Eksperci ostrzegają

Źródło: instagram.com

 

Poprzedni artykułMinisterstwo Zdrowia przekazało pilną wiadomość. Uruchomiono ważny program, dotyczy wszystkich Polaków
Następny artykułRozstanie w zgodzie. Czy można przyjaźnić się z byłym partnerem?
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl