Polsat oficjalnie potwierdził. 24 grudnia na antenie zostanie wyemitowany film Kevin sam w domu. Widzowie nie muszą się obawiać, że święta 2020 odbędą się bez kluczowego hitu. Film jest zaplanowany i na pewno zostanie wyświetlony.

Widzowie Polsatu już raz bardzo zawiedli się na stacji. W 2010 roku nie wyemitowano kultowego, świątecznego filmu. Święta bez Kevina oburzyły wielu widzów, w internecie powstał protest, pod którym podpisało się 50 tysięcy osób. Od tej pory możemy być spokojni, stacja na pewno nie zdejmie filmu z wigilijnej ramówki.

Polsat potwierdza: Kevin sam w domu już 24 grudnia

Kultowy świąteczny film na pewno zostanie wyświetlony w Wigilię tego roku. Możemy się spodziewać, że te święta Bożego Narodzenia 2020 będą i tak zupełnie inne niż wszystkie dotąd, brak Kevina samego w domu dla wielu z nas byłoby już za dużym ciosem.

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, co roku w Wigilię Kevina na Polsacie ogląda mnóstwo Polaków. W wigilię w 2019 roku Kevin przyciągnął przed ekrany 3,76 mln widzów, z kolei Kevin sam w Nowym Jorku wyświetlany w Sylwestra zebrał 3,47 mln widzów. 

Jeden z rekordów padł w 2018 roku. 24 grudnia o godzinie 20.05 Kevina obejrzało aż 4,51 miliona widzów Polsatu.

Dopiero druga emisja w kolei, która prawie dorównała Kevinowi w dniach 24-26 grudnia był program TVP, Rolnik szuka żony.

  1. Krzysztof Jackowski musiał przekazać wszystkim. Jasnowidz ujawnił, co wydarzy się w 2021 roku
  2. Nie żyje wielki Polak, zmarł w nocy. Tragiczna wiadomość nagle obiegła media w całym kraju
  3. Gwiazdor TVN dotkliwie pobity. Na miejscu od razu pojawiła się karetka, dramatyczne kulisy zdarzenia

Kevin sam w domu – fabuła

Kevin sam w domu to historia chłopca, który przez przypadek zostaje zostawiony sam w domu przez swoją rodzinę, która wybiera się na święta do Francji.

Przez pośpiech i nieuwagę 8-latek zostaje sam i musi radzić sobie z mało przyjemną sytuacją, ponieważ dwóch złodziei pragnie włamać się do jego domu.

Pomysłowość chłopca naprawdę nie zna granic, a sposób, w jaki Kevin pozbywa się intruzów, rozbawi każdego. Bez względu na to, ile razy w życiu widzieliśmy Kevina, z przyzwyczajenia oglądamy go w całości z okazji każdego Bożego Narodzenia.

Czy to zasługa wartkiej i naprawdę zabawnej fabuły, czy naszego przyzwyczajenia? Trudno jednak odebrać zasługi twórcom filmu, którzy wykonali istny świąteczny majstersztyk.

ZOBACZ WIDEO:

 Kevin sam w domu to pozycja obowiązkowa w święta.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Nagła akcja na placu Konstytucji, próbowały zablokować furgonetkę. Osiem radiowozów na kobiety
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Edyta Górniak grozi wyjazdem z Polski, jeśli szczepienia będą obowiązkowe. „Nie pozwolę sobie aplikować jakiejkolwiek chemii”
  4. Lewandowski pokazał luksusowy pokój córek. Ich wielkość przypomina raczej salon, widok odbiera mowę
  5. Zenek Martyniuk z bukietem róż na peronie. Co się dzieje? Nie czekał na swoją żonę Danutę
  6. Dziadek pogrążył się w żałobie. Myślał, że nic go już tutaj nie trzyma, wtedy wnuczka wręcza mu prezent od serca
  7. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony

Źródło: wirtualnemedia.pl


 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl