Polsat przekazał bardzo ważną i pilną wiadomość. Dotyczy to ogromnej części Polaków, może dojść do poważnych zniszczeń i bezpośredniego zagrożenia dla życia lub zdrowia. Wszystko ma wydarzyć się jeszcze dzisiaj. Wiemy, które regiony Polski są w największym niebezpieczeństwie.

Polsat informuje Polaków o poważnych zagrożeniach. Mają przyjść jedno po drugim, wszystko zacznie się jeszcze w sobotę. Musimy bardzo uważać i na bieżąco czytać ostrzeżenia. Najwcześniej zacznie się na północy kraju, później niebezpieczna sytuacja przeniesie się także na południe i centrum Polski.

Polsat: zagrożenie dla Polaków

Na początku weekendu dojdzie do dwóch niebezpiecznych zjawisk. W jednych regionach Polski nadal będą utrzymywać się upały, temperatura będzie przekraczać nawet 30 stopni w cieniu. Natomiast w innych rejonach naszego kraju przejdą gwałtowne burze, które mogą przynieść nawet opady gradu.

Jak informuje polsatnews.pl, możliwe są lokalne podtopienia dróg i zabudowań, a grad o średnicy do 3 cm może uszkadzać dachy zabudowań, karoserie samochodowe i uprawy. Wiatr, osiągający do 90 km/h, może zrywać linie energetyczne i łamać gałęzie.

  1. Magda Gessler zamknęła usta wszystkim hejterom. Dopiero teraz wyznała prawdę o poważnej chorobie
  2. Zapytaliśmy Polaków, co sądzą o epidemii koronawirusa. Niektóre odpowiedzi dosłownie wbijają w fotel

Nadchodzi ochłodzenie

Jak wskazują prognozy pogody nad Polskę zmierza fala ochłodzenia, wszystko za sprawą chłodnego frontu atmosferycznego, który przyniesie obfite opady. Powoli na południu kraju temperatura zacznie spadać, ale jeszcze dzisiaj może utrzymywać się w granicach 30 stopni Celsjusza, także w centrum i wschodzie Polski.

W rejonach, w których spadnie deszcz, słupek rtęci spadnie w okolice 25 stopni Celsjusza. W tym samym czasie wilgotność powietrza znacznie wzrośnie, dlatego możemy odczuwać parność i duchotę. W niedzielę przyjdzie właściwe ochłodzenie, w całym kraju temperatura nie powinna już przekraczać 25 stopni, a nad morzem może spać nawet w okolice 22 kresek powyżej zera.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

O wszystkim na bieżąco informuje również IMGW.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje wspaniała dziennikarka i posłanka
  2. „Zmarła kobieta, popełniła samobójstwo”. Dotkliwe słowa o prowadzącej „Pytanie na śniadanie”
  3. Koniec, już wszystko potwierdzone. Znikają największe gwiazdy z programu „Królowe życia”
  4. Pożar hotelu w hiszpańskim kurorcie, ewakuowano cały budynek. Ludzie uciekali po elewacji
  5. Martyniuk trafił na żyłę złota, dorabia na polskich weselach. Cena za występ zwala z nóg
  6. Karygodne zachowanie kucharki i proboszcza rozgniewało wiernych. Napisali do biskupa, jednak nie przewidzieli reakcji

Źródło: polsatnews.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek! 

 

Poprzedni artykułMówili jej, że źle się czuje przez antykoncepcję. Kiedy odkryła prawdę, było już za późno
Następny artykułCo się stało z Cezarym Żakiem? Zrobiono mu zdjęcia, wygląda 30 lat starzej
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl