Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Uwielbiany aktor odchodzi z ”Pierwszej miłości”. Jego postać zginie w tragicznych okolicznościach
Michał Włoch
Michał Włoch 24.01.2020 21:48

Uwielbiany aktor odchodzi z ”Pierwszej miłości”. Jego postać zginie w tragicznych okolicznościach

Polsat
instagram.com/pierwszamilosc

Polsat ma dla fanów serialu Pierwsza Miłość niezbyt miłą niespodziankę. Jeden z bardzo lubianych przez widzów aktorów odchodzi z serialu. Wiąże się to ze śmiercią bohatera, w którego się wciela. To ogromny cios, bo fani bardzo polubili ciekawą postać.

Tragiczna śmierć bohatera serialu Pierwsza Miłość wywróci do góry nogami fabułę serialu. Nikt nie spodziewał się, że w serialu obyczajowym znowu dziać będą się tak dantejskie sceny. Polsat przygotował dla widzów programu prawdziwą jazdę bez trzymanki rodem z klasyków kina akcji.

Polsat: śmierć bohatera Pierwszej miłości

To intryga rodem z najlepszych filmów kryminalnych. Niestety, w wyniku tragicznych okoliczności śmierć poniesie adwokat Łukasz Magnus, którego widzowie zdążyli bardzo polubić.

Polsat wprowadził Jana Wieczorkowskiego do obsady serialu Pierwsza Miłość stosunkowo niedawno, w maju minionego roku. Przystojny adwokat, Łukasz Magnus wywrócił życie uczuciowe Amelii Długosz, nazywanej Melką, w którą wciela się Ewa Jakubowicz.

Związek pary jest burzliwy, w dużej mierze ze względu na zawód Melki, która jest policjantką. Adwokat Magnus wchodzi z nią w konflikt, który ma podłoże rodzinne. Niestety, przez tragiczny zbieg okoliczności związany z pracą swojej partnerki i kłopotami rodzinnymi straci życie.

Śmierć Łukasza Magnusa

Adwokat Łukasz Magnus to nie tylko życiowy partner Melki Długosz, ale też syn jej wroga, gangstera Wodnika, którego w serialu telewizji Polsat gra legendarny Daniel Olbrychski.

Wodnik trafił do więzienia z powodu rzekomego zabicia Pawła, byłego partnera Melki. Tak naprawdę Paweł żyje, lecz policjantka utrzymuje to w tajemnicy, by Wodnik musiał tkwić za kratami. W pewnym momencie wspólny znajomy adwokata Magnusa przypadkowo wygaduje się w rozmowie z nim, że Paweł żyje, a ojciec Łukasza siedzi w więzieniu za czyn, którego nie popełnił.

Oburzony adwokat uwalnia swojego ojca z więzienia, w którym zamknęła go jego partnerka. Gangster Wodnik w rozmowie z synem szybko traci dobry nastrój związany z odzyskaniem wolności. Jego syn postanowił oddać wszystkie jego brudne pieniądze na cele charytatywne.

Wściekły Wodnik za zaistniałą sytuację obwinia partnerkę syna, policjantkę Melkę. Poprzysięga zemstę – zasadza się na nią z pistoletem. Historia, którą przygotował Polsat, ma tragiczny finał – zbłąkana kula z jego broni trafia jego syna, Łukasza, który ginie w wyniku odniesionych obrażeń.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Polsat

Obsada serialu telewizji Polsat zostanie uszczuplona o adwokata Łukasza Magnusa.

Polsat

Jan Wieczorkowski grał w serialu od maja ubiegłego roku.

Polsat

Łukasz Magnus zginął z ręki własnego ojca.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Nie żyje uczestnik popularnego reality-show. Polak miał jedynie 29 lat
  3. Beata Tyszkiewicz zakończyła karierę. Córka potwierdziła smutne doniesienia
  4. Gwiazda TVN jest w ciąży. Pokazała się z bardzo dużym brzuszkiem
  5. Przykro patrzeć na Dagmarę w żałobie. Nie żyje najważniejsza dla niej osoba