Polsat przekazał wstrząsającą wiadomość dotyczącą dramatycznego wypadku na jednym z Warszawskich mostów, do którego doszło 25 czerwca. Obecnie wiadomo o jednej ofierze śmiertelnej oraz 6 ciężko rannych osobach. Trwają prace specjalistów nad ustaleniem przyczyn zdarzenia, według biegłego sądowego, do tragedii mogły doprowadzić dwie rzeczy.

– Ułożenie autobusu wskazuje, że z dużym prawdopodobieństwem jego kierowca albo się zagapił, albo ktoś zajechał mu drogę — powiedział biegły sądowy Zbigniew Jabłoński dla portalu Polsatnews.pl.

Tragedia na moście Grota-Roweckiego — autobus spadł na Wisłostradę

Niestety, dziś wszystkie oczy są skierowane na stolicę Polski, gdzie autobus linii 186 spadł z mostu na Wisłostradę. Jak podaje Polsat, w środku przebywało 40 pasażerów i kierowca. Nie żyje jedna osoba.

Jak dowiadujemy się z portalu Polsatnews.pl, Rafał Trzaskowski zapowiedział powołanie komisji, która będzie wyjaśniać okoliczności tragicznego wypadku. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 1. Ministerstwo zdrowia właśnie wydało pilne komunikaty. Chodzi o życie milionów Polaków
 2. Niestety, nadeszła 2 fala, źle się dzieje. Sklepy właśnie wprowadzają limity na makaron, mąkę, mleko, papier inne, porażające doniesienia z Australii
 3. Pilny komunikat rządu w sprawie 500 plus. Rodziców czeka ogromna zmiana, niewiarygodne

Polsat przekazuje tragiczne wiaodmości

Rzeczniczka spółki Arriva, która współpracuje z Zarządem Transportu Miejskiego w Warszawie — Joanna Parzniewska, zapewnia, że firma robi wszystko, by jak najszybciej wyjaśnić przyczyny upadku autobusu, jednak priorytetem jest obecnie usprawnienie organizacji pracy w miejscu tragedii.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Media ostrzegają, Polacy z ograniczonym dostępem do gotówki. Lepiej się przygotować na czarną godzinę
  2. Pierwsi ogłosili wygraną z koronawirusem, nagle przywracają obostrzenia. Porażające doniesienia
  3. Kasia Kowalska trafiła do szpitala. Stan gwiazdy okazał się poważny, ”niewiele pamiętam”. Dopiero teraz ujawniła, że przed chorobą córki sama miała problemy ze zdrowiem
  4. Gratulacje, gwiazda „Top Model” znowu zostanie mamą. Znamy już płeć i imię dziecka
  5. Niewiarygodne, jakie znaczenie ma każda ze stron folii aluminiowej. Niewiedza może mieć katastrofalne skutki
  6. Gdy panna młoda weszła do kościoła, starsze osoby prawie zemdlały na jej widok. Niewiele kobiet by się odważyło

Źródło: polsatnews.pl

 

 

Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.