Polsat: Paweł Deląg spotyka się z inną gwiazdą stacji. Wiele ich łączy, a o swoich zainteresowaniach mogliby rozmawiać godzinami. Niedawno przyłapano ich na romantycznym spotkaniu w jednym z warszawskich barów. Według źródła Życia na Gorąco para wyglądała na bardzo zakochaną i szczęśliwą.

Serial Przyjaciółki to hit stacji Polsat. Paweł Deląg gra tam mężczyznę, który ma dość skomplikowane życie uczuciowe. W życiu prywatnym jednak nie może narzekać. Gwiazdor od pewnego czasu spotyka się z pewną znaną blondynką. W końcu wyszło na jaw, kim jest ukochana aktora.

Polsat: Z kim jest Paweł Deląg?

Paweł Deląg jest z Anetą Awtonuk, prezenterką, która dobrze zna jego siostrę Dorotę. Panie poznały się na planie pewnego programu i złapały świetny kontakt. Do niedawna nikt nie miał pojęcia, że aktor tak dobrze zna kobietę. Wszystko zmieniło się, kiedy para wybrała się na randkę.

Jak twierdzi źródło Życia na gorąco, zakochani nie szczędzili sobie czułości, a łączącego ich uczucia nie dało się nie zauważyć. Czułe gesty i pożądliwe spojrzenia mają być dowodem na to, że gwiazdor Przyjaciółek nie wkroczy w nowy rok samotnie.

Kim jest Aneta Awtoniuk?

Aneta Awtoniuk jest dyplomowaną behawiorystką i terapeutką zwierząt, a także właścicielką szkoły dla psów. Pracowała przy programach Przygarnij mnie TVP oraz Misji Pies na TVNgdzie występowała w roli ekspertki. Na antenie Polsatu prowadziła program Super- Pies.

To właśnie miłość do zwierząt ma sprawiać, że Aneta Awtoniuk i Paweł Deląg mogą rozmawiać godzinami. Aktor kocha psy i sam zajmuje się swoim niepełnosprawnym jamnikiem, który porusza się na wózku. Często jednak wyjeżdża, a behawiorystka byłaby idealną osobą do opieki nad jego pupilem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

polsat
filmpolski.pl

Paweł Deląg spotyka się z gwiazdą Polsatu.

Polsat
fot. screen YouTube Polsat

Aneta Awtoniuk jest dyplomowaną behawiorystką i znaną terapeutką zwierząt.

ZOBACZ TEŻ:

  1. W Boże Narodzenie zmarła 15-letnia Gabrysia. Na jej leczenie Polacy uzbierali 4 miliony złotych
  2. W czasach PRL-u święciła triumfy. Co się stało z kultową gwiazdą?
  3. Nie żyje wybitna Polka. Była słynną tancerką, zachwycała cały świat
  4. Rzucił kochankę i wrócił do żony. 9 miesięcy później kobieta przysłała mu bardzo dziwną pocztówkę
  5. Nastolatka zginęła w wypadku samochodowym. Kilka minut wcześniej wysłała wiadomość powodującą ciarki na plecach
  6. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy adonis, dziw bierze, czym się zajmuje
Poprzedni artykułDlaczego nie jestem gotowa na związek? 6 powodów, które krzyczą poczekaj
Następny artykułOwczarek niemiecki znalazł małą sarenkę. Jego reakcja była niespodziewana, wszystko nagrano
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.