Polsat poinformował o zagrożeniu, jakie zmierza do Polski. Podobnych doświadczeń nasz kraj dawno nie przeżywał. Trwa ostatni weekend wakacji, który nie ma za wiele wspólnego z sierpniową, wakacyjną pogodą. Jutro będzie jeszcze gorzej, lepiej nie wychodzić z domu. 

Poważne zagrożenie nadciąga nad nasz kraj. Polsat ostrzega przed gwałtownymi i bardzo niebezpiecznymi nawałnicami, jakie przewiną się przez Polskę. Przewidywany jest bardzo silny wiatr, a nawet trąby powietrzne. Prognozy wskazują, że pogoda w kraju będzie maksymalnie zróżnicowana.

Polsat: zagrożenie dla Polski

Jak informuje Polsat, ostatni weekend wakacji będzie cechowała bardzo zróżnicowana aura. Podczas gdy połowa Polski będzie marznąć i moknąć, w drugiej części kraju temperatury osiągną nawet 32 stopnie Celsjusza. Dodatkowo dużym zagrożeniem będą gwałtowne burze, bardzo porywisty wiatr. W sobotę wieczorem szczególnie niebezpiecznie zrobi się w górach.

W sobotę w większości regionów w kraju temperatura będzie podobna. Termometry wskażą pomiędzy 21 a 23 stopniami Celsjusza. Jedynie na południowym wschodzie temperatura może osiągnąć nawet 27 stopni Celsjusza. Na północy, zachodzie i w centrum kraju przewidywane opady na przemian z przejaśnieniami. W górach wieczorem wiatr osiągnie 70 km/h.

  1. Adam jest ginekologiem. Ma dość, opowiedział prawdę o kobietach. „Zbiera mi się na wymioty”
  2. Polskę obiegły tragiczne wiadomości. Odszedł wybitny Polak

Niebezpieczna niedziela

Jutrzejszy dzień nie będzie już tak łagodny. Temperatura na zachodzie i północy będzie oscylować pomiędzy 16 a 19 stopniami Celsjusza. Spodziewane są burze, a nawet porywisty wiatr. Tymczasem na południu i południowym wschodzie będzie bardzo gorąco, nawet do 32 stopni Celsjusza w cieniu.

Niestety Polsat przestrzega, że w pasie od Śląska przez Ziemię Łódzką i Mazowsze po Mazury i Podlasie po południu i wieczorem pojawią się burze z gradem, ulewami i wichurami, a miejscami nawet trąbami powietrznymi.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje uwielbiany przez Polaków aktor znany z największych kinowych hitów. Miał dopiero 43 lata
  2. Czy 500 plus zostanie w końcu podwyższone? Jest nowy projekt budżetu
  3. Zagadka, której nie potrafi rozwiązać 93% z nas. Potrafisz znaleźć pszczołę na zdjęciu?
  4. Nie żyje młodziutki gwiazdor, osierocił dwie córeczki. Pod zdjęciem żony pojawił się porażający komentarz
  5. Koniecznie uważajcie w nocy. Właśnie przekazano pilne ostrzeżenia
  6. Wczoraj wszyscy rzucili się na łowy w Lidlu. Błąd, dzisiaj jest o niebo lepiej, wszystko z 1 powodu

Źródła: polsatnews.pl

 

 

Poprzedni artykułDramatyczne odkrycie w polskiej kamienicy. Kiedy otworzyli drzwi mieszkania, poczuli się jak w horrorze, od razu wezwano policję
Następny artykułWstrzymanie lotów w Polsce, strach i niepokój. Wizja Jackowskiego zaczyna się sprawdzać, a to dopiero początek
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.