Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Widzieliśmy ją w serialu na Polsacie, niestety nie żyje. ”Mama miała czwarte stadium nowotworu”
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 30.07.2020 22:07

Widzieliśmy ją w serialu na Polsacie, niestety nie żyje. ”Mama miała czwarte stadium nowotworu”

Tim Feerick
fot. Lelum

Polsat emitował serial, w którym występowała wielka gwiazda. Mieliśmy okazję oglądać ją w słynnym Świecie według Bundych, a także w serialu Glow. Aktorka miała tylko 56 lat, jej córka podała w oficjalnym komunikacie: Mama miała czwarte stadium nowotworu.

Nie żyje Beckie Mullen, aktorka, znana przede wszystkim ze sportu, jakim jest wrestling. Dla wielu Amerykanek i wrestlerek była wzorem do naśladowania. Polscy widzowie kojarzą ją przede wszystkim z serialu emitowanego przez Polsat: Świat według Bundych. O jej śmierci poinformowała córka.

Nie żyje Beckie Mullen znana z serialu emitowanego przez Polsat

W rozmowie z TMZ córka Mullen przyznała, że jej mama zmagała się poważnym nowotworem z przerzutami:

– Mama miała czwarte stadium nowotworu wątroby, okrężnicy i nerek. Walczyła tak długo, jak była w stanie

Córka Mullen rozpoczęła zbiórkę pieniędzy na leczenie mamy, jednak choroba była na tyle zaawansowana, że nie udało się jej uratować. Aktorka i sportsmenka zmarła 27 lipca, 30 lipca obchodziłaby swoje 57 urodziny.

  1. Wiele osób do samego końca walczyło o jej życie. Niestety, choroba zebrała nieubłagane żniwo
  2. Wizz Air odwołuje loty do Polski. Chodzi o kolejne trzy kraje, wszystko potrwa na pewno do 11 sierpnia
  3. „Wiadomości” TVP znów szczują na LGBT? „Czerwona zaraza już po naszej ziemi nie chodzi, co nie znaczy że nie ma nowej”

Kim była Beckie Mullen?

Beckie Mullen była mistrzynią wrestlingu, sportu popularnego w Ameryce Północnej. Sztuki walki połączone z aktorstwem to jedna z najciekawszych rozrywek zachodniej kultury. Kondolencje spływają więc od wszystkich współtwórców serialu Glow, produkcji Netflix’a, która opowiadała historię tego niesamowitego sportu i nagłośniła jego istnienie na świecie. Producenci inspirowali się historią i działalnością Beckie Mullen.

Beckie Mullen miała dwoje dzieci. Jej osiągnięcia były wielokrotnie nagradzane, a ona sama zdobyła tytuł mistrzyni wrestlingu. Beckie nosiła pseudonim artystyczny Sally the Farmer’s Wife, czyli Sally, żona rolnika lub farmera. To niestety niejedyne smutne informacje zza oceanu, Amerykanie pożegnali wspaniałego muzyka.

ZOBACZ ZDJĘCIA: