Polsat: Katarzyna Skrzynecka ostatnio przeżywała  naprawdę ciężkie chwile. Kilka minionych dni przyniosło wiele nie pokoju i stresu. Mąż prezenterki przerywa milczenie i mówi co się wydarzyło. Było naprawdę trudno.

Pandemia koronowirusa oprócz bezpośrednich ofiar ciągnie za sobą wiele innych problemów. Bardzo odczuwalne dla wielu osób są skutki ekonomiczne. Mogą się o tym przekonać szczególnie gwiazdy telewizyjne, które z powodu epidemii musiały przerwać nagrania i prawdopodobnie będą odcięte od źródła utrzymania. W takiej sytuacji znalazła się Katarzyna Skrzynecka, u której na domiar złego pojawiły się problemy zdrowotne w rodzinie. 

Polsat: gwiazda martwi się o męża

Marcin Łopucki to sportowiec i mąż jurorki muzycznego show Twoja twarz brzmi znajomo. Mężczyzna ostatnio trafił do szpitala. Dostał silnego bólu dolnej części brzucha, co powodowało, że nie był w stanie utrzymać się na nogach. Lekarze stwierdzili, że konieczna będzie operacja. Aktorka nie chciała podawać szczegółów dotyczących dolegliwości męża, natomiast sam pacjent udzielił kilku informacji o stanie swojego zdrowia tygodnikowi Moje Imperium:

– Mam jakieś problemy zdrowotne. Każdemu się takie czasami zdarzają. Problem w tym, niestety, że w dobie pandemii koronawirusa znacznie ciężej niż zwykle jest rozpocząć proces leczenia – czytamy.

  1. Córka Kasi Kowalskiej walczy o życie, a Donatan stroi sobie żarty. Tak oburzającego skandalu nie było już dawno
  2. Polacy pokochali go za „Czterech pancernych i psa” oraz „W pustyni i w puszczy”. Niestety, media obiegły najgorsze informacje

Katarzyna Skrzynecka wdzięczna służbie zdrowia

Gwiazda stacji Polsat wyraziła wielką wdzięczność za udzieloną mężowi pomoc. Na swoim Instagramie opublikowała post, w którym w skrócie opisuje całą sytuację. Skrzynecka podkreśla, że mimo iż nie zgłosili się z mężem w sprawie COVID-19, zostali przyjęci i otrzymali natychmiastową pomoc specjalisty, który pojawił się w klinice specjalnie dla Marcina. 

– DZIĘKUJĘ KLINICE CENTRUM MEDYCZNE DAMIANA w Warszawie za natychmiastową reakcję i pomoc Służb Medycznych w nagłym przypadku innym niż covid. (…) zajęto się tu Marcinem natychmiast. Jest po USG i badaniach. Pod kroplówką. Bezpieczny – pisze na swoim Instagramie Katarzyna Skrzynecka. 

Historia ta pokazuje, że mimo paraliżu spowodowanego koronawirusem, w jakim od kilku tygodni jest Polska, służby medyczne stoją na straży i są gotowe nieść pomoc wszystkim potrzebującym. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

polsat
fot. instagram.com @katarzyna_skrzynecka

Podczas kwarantanny Skrzynecka spędza czas z rodziną.

polsat
fot. instagram.com @katarzyna_skrzynecka

Skrzynecka pod kliniką, gdzie leczony jest mąż.

polsat
fot. instagram.com @marcinlopucki

Widać, że małżeństwo darzy się wielkim uczuciem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mężczyzna na kwarantannie chciał skoczyć z balkonu. Służby w kombinezonach próbowały go powstrzymać
  2. Sukces europejskiego kraju. Niedługo mogą znosić restrykcje i zaczną znowu żyć normalnie
  3. Mamy zdjęcia mieszkania Kuby Wojewódzkiego. Jest gigantyczne i tak luksusowe, że zapiera dech
  4. Kotlety bez mięsa lepsze od mielonych. Zrobisz je ze składnika, który i tak masz w domu
  5. Lekarz pokazał nagranie 3D płuc pacjenta zakażonego koronawirusem. Zniszczenia widać jak na dłoni
  6. Rząd planuje wprowadzić kolejne obostrzenia? Bliski współpracownik premiera ujawnia, jaka jest prawda

źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułZnęcał się nad żoną i dziećmi, demolował mieszkanie. Niewyobrażalny koszmar rodziny na kwarantannie
Następny artykułJakie mogą być kolejne ograniczenia w związku z epidemią? Rzecznik odpowiada: „Potrzeba jeszcze większej dyscypliny”