Polsat ogłosił, że na antenie pojawi się nowe reality show. Informacja ta obudziła wiele emocji, pikantny program na wyspach okazał się hitem, jak będzie u nas? Stacja dała też pierwsze informacje na temat uczestników. Kogo zobaczymy w Love Island? Jedno jest pewne – będzie się działo!

Ramówka, którą zorganizował Polsat była naprawdę dużym wydarzeniem. Oprócz całej plejady gwiazd pojawiło się kilka ogłoszeń na temat nowych programów. Jeden wzbudził szczególne zainteresowanie. Love Island pojawi się na ekranach już 2 września!

Polsat: długo czekaliśmy na Love Island

Love Island to program, który swoje początki miał w Wielkiej Brytanii. Na wyspach reality show okazało się niezaprzeczalnym hitem! Zasady programu są proste- uczestnicy na 6 tygodni przeprowadzają się do luksusowej willi, gdzie mają znaleźć swoją miłość. 

Co tydzień miliony widzów śledzi miłosne potyczki uczestników show. Czy Wyspa Miłości odniesie podobny sukces w Polsce? Polsat ogłaszając wejście programu na antenę narobił niezłego zamieszania. Wszyscy czekają z niecierpliwością na pierwszy odcinek. 

Programy, które produkowane są na zagranicznych licencjach w Polsce przyjmowane są z wielkim entuzjazmem. Wystarczy przypomnieć sobie tylko sukces Top Model albo Masterchefa

Love Island – Wyspa Miłości, kiedy będzie pierwszy odcinek? 

Pierwszy odcinek nowego show zobaczymy już 2 września w telewizji Polsat. Producenci zafundowali uczestnikom 6-tygodniowy pobyt w luksusowej willi w Hiszpanii. Walka nie tylko będzie toczyła się o znalezienie miłości, jak w każdym reality show, tak i w Wyspie Miłości przewidziana jest nagroda.

Jaka jest nagroda? Uczestnicy walczą aż o 100 tys. złotych! Myślicie, że miłość jest warta takich pieniędzy? 

Stacja powoli przedstawia uczestników, którzy zawalczą o prawdziwą miłość. Różnorodność wśród nich jest naprawdę zauważalna, ale łączy ich jedno- poszukiwanie miłości swojego życia, z którą będą mogli zostać na lata. 

Zobacz zdjęcia: 

polsat
facebook.com/polsat

Pierwszy z ogłoszonych przez stację uczestnik.

polsat
facebook.com/polsat

Podobno Oliwia ścięła włosy, by zagrać u boku Johnnego Deppa. Niestety scena została wycięta z filmu. 

polsat
facebook.com/polsat

Czy Damian ma szansę na zostanie nową gwiazdą?

polsat
facebook.com/polsat

Na razie Polsat zdradził tożsamość tylko 4 uczestników. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata i Majka nie chciały wychodzić z domu, wstydziły się tego, jak wyglądają. Wszystko odmienił jeden dzień 
  2. Najdroższy pies na świecie. Trudno uwierzyć, że tyle na niego wydano
  3. Królowa do dziś opłakuje śmierć siostry. Księżniczka zmarła w 2007 roku
  4. Sylwia Przybysz potwierdziła ciążę. ”Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu!”
  5. Katarzyna Dowbor opowiedziała o swojej chorobie. „Jestem pod stałą opieką lekarzy”
  6. Wyciekły informacje z sypialni królowej Elżbiety II. Dotyczą życia intymnego z jej 98-letnim mężem
  7. Maryla Rodowicz od kilku lat cierpi na samotność. Lada dzień sąd zdecyduje o końcu jej małżeństwa

 

Poprzedni artykułMiała dość bałaganu męża. By go zawstydzić, założyła konto, które podbija Instagram
Następny artykułPiotr Woźniak-Starak miał wielkie serce. Joanna Kos-Krauze opowiedziała, jak pomógł jej umierającemu mężowi
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.