Polsat: uczestnik popularnego reality show zginął w tajemniczych okolicznościach. Wypadek ten odbił się szerokim echem i wywołał olbrzymie poruszenie wśród telewidzów. Sprawa była na tyle skomplikowana, że policja nie wyjaśniła jej po dziś dzień. Co się stało?

Bar był jednym z najpopularniejszych reality show i wzbudzał wielkie zainteresowanie. Uczestnicy programu byli dobierani na zasadzie kontrastu, dlatego program był pełen zaskakujących zwrotów akcji i niespodziewanych zdarzeń. Nikt nie spodziewał się jednak, że Marian Majewski, który był uczestnikiem pierwszej edycji, zginie w tajemniczych okolicznościach. 

Polsat: uczestnik programu Bar zginął w tajemniczych okolicznościach

Bar już od pierwszej edycji wzbudzał ogromne zainteresowanie i wywoływał sporo kontrowersji. Widzowie sympatyzowali z uczestnikami i na bieżąco śledzili ich poczynania w telewizyjnym show. Po latach od emisji do mediów dotarła wstrząsająca wiadomość — jeden z uczestników zginął w tajemniczych okolicznościach. Co dokładnie się wydarzyło?

W 2011 roku jeden z czeskich portali poinformował, że w pobliżu torów kolejowych znaleziono ciało 34-letniego Polaka. Okazało się, że jest nim Marian Majewski, uczestnik pierwszej edycji programu Bar. Okoliczności śmierci mężczyzny do dziś budzą mnóstwo wątpliwości. 

Tajemnicza śmierć

Majewski został znaleziony przy torach kolejowych w czeskich Pardubicach. Chociaż mogło dojść do nieszczęśliwego wypadku — mężczyzna przekraczał tory kolejowe w niedozwolonym miejscu, to czeska policja nie wykluczyła samobójstwa.

Rzeczniczka prasowa policji, Eva Maturová, poinformowała, że w zdarzeniu nie stwierdzono udziału osób trzecich:

 – Cudzoziemiec przechodził przez tory w miejscu, w którym nie powinien – oświadczyła Eva Maturová.

Niestety nie była to pierwsza śmierć uczestnika programu Bar. Niektórzy twierdzą, że nad programem ciąży fatum. Mamy nadzieję, że nikt nie podzieli losu Mariana Majewskiego. Rodzinie zmarłego przekazujemy wyrazy współczucia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

polsat
screen z programu ”Bar”

Podobno wpadł pod koła pociągu torów kolejowych w Czechach. Samobójstwo nie zostało wykluczone. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIle zarabia Janina Ochojska? Większość pensji przeznacza na leki i rehabilitację
Następny artykułBezdomny kot prosił o pomoc pod szpitalem. Powód wzruszy cię do łez