Polsat wyemituje dziś film, który przez wiele osób uznawany jest za jeden z najbardziej kontrowersyjnych filmów wczech czasów. Krytycy filmowi nie szczędzili gorzkich słów pod adresem tej produkcji, a recenzje pozostawiały wiele do życzenia. O jakim tytule mowa?

Chociaż Patryk Vega przez wiele osób uznawany jest za nietypowego reżysera trzeba przyznać, że odnalazł swoją niszę, którą z powodzeniem udało mu się wypełnić. Chociaż filmy twórcy
są nieustannym obiektem krytyki, przyciągają do kin miliony widzów. Dziś Telewizja Polsat wyświetli Botoks, który był reklamowany jako filmowe objawienie, które zmieni podejście do służby zdrowia. Czy obietnice złożone przez reżysera zostały spełnione?

Jaki film wyemituje dziś Telewizja Polsat?

Telewizja Polsat wyemituje dziś głośny film Patryka Vegi pod tytułem Botoks. Produkcja odniosła olbrzymi sukces kasowy, jednak wiele osób ma wątpliwości co do jakości filmowego przedsięwzięcia. Patryk Vega stworzył wierną armię swoich wielbicieli, którzy wiernie śledzą jego filmowe poczynania. Niewiele jest twórców, którym udało się przyciągnąć do kin tak olbrzymią rzeszę widzów. Twórca Botoksu doskonale wiedział, co zrobić, by zwrócić na siebie uwagę mediów, dlatego zainwestował mnóstwo pieniędzy w reklamę tej produkcji, co przyniosło oczekiwane zyski.

Wielu cenionych krytyków filmowych nie pozostawiło suchej nitki na produkcji Patryka Vegi. Znawcy kina zauważali sztampowość, nielinearlność, błędy w produkcji, niewłaściwą ekspozycję, chaotyczny scenariusz, miałkie dialogi, nieśmieszne żarty czy wreszcie torpedowanie widzów wulgaryzmami. Miłośnicy Botoksu doceniali odwagę twórczą i bezkompromisowość i gwiazdorską obsadę. Jeśli chcecie wyrobić sobie własną opinię na temat tej produkcji, rozsiądźcie się dziś przed telewizorem o 20:05 i włączcie Telewizję Polsat.

O czym jest Botoks?

Film Botoks przedstawia historię czterech kobiet, których losy splatają się w jednym ze szpitali. Patryk Vega zestawia skrajne przypadki pracowników służby zdrowia, którzy dalece odbiegają od wizerunku idealnych lekarzy, ratowników medycznych i pielęgniarzy. Vega łączy ze sobą najbardziej dramatyczne
historie z polskich szpitali.

Na podstawie wyłącznie negatywnych cech polskiej służy zdrowia trudno stworzyć kompletną wizję tego specyficznego środowiska.
Podobne zdanie na ten temat miała Karolina Korwin Piotrowska, która w swojej recenzji nie pozostawiła na Patryku Vedze suchej nitki.

Jeśli chcecie sami ocenić film, który miał najlepsze otwarcie kinowe w 2017 roku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

polsat
instagram.com @patryk_vega_official

Patryk Vega ma na swoim koncie wiele produkcji filmowych.

polsat
facebook.com/Botoks

Widzieliście ten film?

polsat
facebook.com/Botoks

Agnieszka Dygant gra jedną z głównych ról.

polsat
facebook.com/Botoks-

Polsat już dziś wieczorem wyemituje Botoks.

polsat
instagram.com @patryk_vega_official

Cenicie twórczość Patryka Vegi?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mąż Kasi Smutniak zginął na jej oczach. Gwiazda bardzo długo dochodziła do siebie
  2. Półtoraroczny syn gwiazdy „Na Wspólnej” chorował na raka mózgu. Lekarze nie dawali mu szans
  3. Nie żyje słynny muzyk. Zginął tragicznie, ratując przyjaciółkę
  4. Adam Małysz wyprawi córce góralskie wesele! Dostanie też wyjątkowy prezent
  5. Odbiera mowę. Ujawniono jak będzie wyglądać grób Skrybant-Dziewiątkowskiej
  6. Cena luksusowej torebki od Michaela Korsa w Lidlu zwala z nóg. Już za parę dni kobiety będą się o nie walczyć
  7. Żona Sławomira pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg. Oniemiejecie (FOTO)