Eurowizja zawsze przyciąga przed telewizory miliony widzów. Koncert będzie emitowany w TVP. Stacje Polsat i TVN postanowiły przebić muzyczne wydarzenie, proponując widzom prawdziwe hity.

Konkurs Piosenki Eurowizji będzie emitowany na TVP1 o godzinie 21:00. O 20:25 stacja rozpocznie materiał poświęcony Polsce w tym wydarzeniu, prowadzony przez Marka Sierockiego i Aleksandra Sikorę.

W TVP „Eurowizja”, co wyemitują Polsat i TVN?

W finale Konkursu Piosenki Eurowizji zobaczymy artystów z 25 krajów: 20 wyłonionych w półfinałach oraz reprezentacje z państw tzw. wielkiej piątki: Francji, Hiszpanii, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Włoch. Wszyscy z napięciem czekają na wynik, jaki zdobędzie Polska.

Konkurencyjne stacje nie ustają jednak w wysiłkach, by przebić koncert w Turynie. Na Polsacie dziś wieczorem zobaczyły dwa wielkie kinowe hity: „Madagarskar 3” oraz „Hellboy”.

Pierwszy z nich, do obejrzenia o 21:00, to kontynuacja przygód lwa Alexa, zebry Marty, hipopotamicy Glorii i żyrafy Melmana. Zwierzęta próbują wrócić do nowojorskiego zoo, ale ściga ich szajka kolekcjonerów trofeów.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

„Hellboy”, jaki zostanie wyemitowany o 23:00, to głośna adaptacja komiksów w reżyserii Guillermo del Toro. Film opowiada o demonie, sprowadzonym na świat przez nazistów, który zaczyna czynić dobro.

Także TVN proponuje dziś połączenie familijnych oraz dramatycznych klimatów. O godzinie 20:05 zobaczymy na kanale film „Shrek”, czyli opowieść o ogrze, który z pomocą Osła wyrusza na poszukiwanie księżniczki.

O 22:05 na TVN widzowie będą mogli za to zobaczyć film „W doborowym towarzystwie” z Dennisem Quaidem, Scarlett Johansson i David Paymer w rolach głównych.

A wy co planujecie oglądać?

Źródło: Telemagazyn

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Czy Małgorzata Tomaszewska jest samotną matką? Odpowiedziała na uszczypliwy komentarz  
  2. Mało kto zauważył, co stało się podczas występu Krystiana Ochmana. Było o włos od kompromitacji  
  3. Bardzo smutne wieści o stanie zdrowia Jana Nowickiego. Dramat rozgrywa się w domowym zaciszu