Polsat: Joanna Górska jest zaręczona! Radosną nowiną podzieliła się na Instagramie. Dziennikarka pochwaliła się pierścionkiem i zamieściła urocze zdjęcia ze swoim ukochanym. Spędzają razem rajskie wakacje. Kim jest mężczyzna? Ma interesującą pasję!

Polsat: dziennikarka stacji poinformowała o zaręczynach! Joanna Górska powiedziała tak Robertowi Szulcowi! Mężczyzna trwał przy niej w najtrudniejszych momentach jej życia, opiekował się nią, kiedy chorowała na raka. Historia tej miłości chwyta za serce. Kim jest Robert Szulc?

Polsat: Joanna Górska zaręczona

Joanna Górska z partnerem przebywają obecnie na wakacjach w Polinezji Francuskiej i to właśnie tam Robert Szulc oświadczył się dziennikarce Polsatu. Szczęśliwa gwiazda pokazała piękne zdjęcia i zamieściła krótki, ale wzruszający wpis.

– Mamy jeden cel, razem się zestarzeć… – czytamy.

Fani pospieszyli z gratulacjami, do których oczywiście się dołączamy! Na Instagramie Joanny znajdziecie więcej zdjęć z tej niesamowitej podróży. Para wygląda na zakochanych po uszy!

Joanna Górska: partner. Kim jest Robert Szulc?

Dwa lata temu Joanna Górska zniknęła z anteny Polsat z powodu choroby nowotworowej. Przez raka piersi przeszła prawdziwe piekło. Na szczęście czuwał przy niej ukochany partner, a po ponad roku walki dziennikarka wróciła do zdrowia.

– Robert przeprowadził mnie za rękę przez całe leczenie. Ja nawet nie byłam w stanie rozmawiać z lekarzami, żeby zapytać, co będzie ze mną dalej. Mało tego, nie pamiętałam tego, co się wydarzyło w gabinecie – powiedziała Joanna Górska w rozmowie z wp.pl.

Robert Szulc: kim jest? Robert Szulc jest znanym podróżnikiem. Podróżuje sam, ale organizuje też wyjazdy dla firm. Aktywnie prowadzi media społecznościowe. Zdarza się, że daje znać obserwatorom, gdzie aktualnie zamierza się wybrać, a ci mogą do niego dołączyć! Odwiedza naprawdę magiczne miejsca, ale naszym zdaniem, najpiękniejsza podróż, ta z Joanną Górską u boku, dopiero przed nim!

ZOBACZ ZDJĘCIA JOANNY GÓRSKIEJ:

POLSAT
instagram.com/joanna__gorska/

Robert Szulc oświadczył się Joannie Górskiej!

POLSAT
instagram.com/joanna__gorska/

Dziennikarka Polsatu powiedziała tak!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak gwiazdy miał wypadek! Swoje urodziny spędził o kulach
  2. Katarzyna Cichopek w obiektywie syna. Kreacja aktorki „M jak miłość” wywołała falę komentarzy
  3. Joanna Krupa o ujawnieniu ciąży Warnke na pokazie mody: „Nie pasowało mi to”
  4. Julio Iglesias ma nieślubnego syna! Testy DNA potwierdziły ojcostwo
  5. Ewa Farna pokazała synka! Artystka już wróciła do pracy i ruszyła w trasę koncertową
Poprzedni artykułWiemy, kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji Junior! Czy zdetronizuje Roksanę Węgiel?
Następny artykułAgustin Egurrola od lat jest jurorem w „Mam Talent”. Niewiele osób wie, skąd się wzięło jego egzotyczne nazwisko
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.