Polsat: Joanna Koroniewska skrytykowana za karmienie dziecka. Opowiedziała, z jakimi opiniami spotyka się nie tylko w sieci, ale też w codziennym życiu. Odpowiedziała w mocnych słowach: Zajmijmy się w końcu SWOIM życiem. 

Polsat: aktorka Śladu mocno zareagowała na atak internautów dotyczące karmienia piersią swojego dziecka. W imieniu wszystkich rodziców apeluje, aby mogli wychowywać dzieci zgodnie z własnym sumieniem. Odzew mam jest ogromny. 

Gwiazda stacji Polsat skrytykowana

Na Instagramie aktorka zamieściła długi i emocjonalny wpis, w którym opowiada jakie sytuacje spotykają ją ze względu na fakt, że wciąż karmi półtoraroczną córkę piersią. Ostatnia niemiła sytuacja miała miejsce, gdy udała się na pobranie krwi. Jest oburzona.

– Nie rozumiem ludzi, którzy WSZYSTKO generalizują i wysuwają daleko idące wnioski. Każda Mama jest wyjątkowa. Koniec kropka. Zajmijmy się w końcu SWOIM życiem, a nie poprawianiem sobie samopoczucia mówiąc innym, jak mają żyć — pisała poirytowana gwiazda.

Gwiazda telewizji Polsat zwróciła też uwagę, że to rodzice będą rozliczani przez swoje dzieci. Odniosła się tym samym do dyskusji, czy znani rodzice powinni pokazywać twarze swoich dzieci. Na koniec zapytała swoje obserwatorki, czy mają podobne doświadczenia.

Joanna Koroniewska o karmieniu piersią

Wpis aktorki spotkał się z dużym odzewem. Wiele kobiet w komentarzach opowiadało własne historie związane z karmieniem piersią. Joanna Koroniewska poruszyła ważny temat?

-Mój syn ma ponad półtora roku i nadal karmię go piersią. Robię to dla niego i nigdy nie zamierzałam się nikomu z tego tłumaczyć.

-Ja też ciągle słyszę, czy tam jeszcze coś mam, albo, że już za długo karmię moją dwulatkę.

Pisały obserwatorki Joanny Koroniewskiej. Kobiety opowiadały swoje historie nie tylko w komentarzach, ale także w prywatnych wiadomościach, które licznie wysyłały. Część z nich była tak poruszająca, że aktorka na bieżąco je publikowała.

ZOBACZ ZDJĘCIA JOANNY KORONIEWSKIEJ:

POLSAT
instagram.com/joannakoroniewska

Joanna Koroniewska spotkała się z krytyką.

Polsat
instagram.com/joannakoroniewska

Wielu osobom nie podoba się, że długo karmi córkę piersią.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dominika Gwit znów ofiarą hejtu. Internauci wyśmiewają aktorkę za… reklamę płynu do higieny intymnej
  2. Małgorzata Kożuchowska zagrała w dramacie z międzynarodową obsadą. Muzykę skomponował sam Jan A.P. Kaczmarek
  3. Grzegorz Markowski ma nieślubne dziecko? Niezwykłe wyznanie Patrycji Markowskiej w „Fakcie”
  4. Kolejny kryzys w rodzinie królewskiej? Książę Harry publicznie zignorował Meghan, wszystko widać na nagraniu
  5. Lincz na Dominikę Gwit za film o higienie intymnej. Tym razem grubo przesadziła?
Poprzedni artykułBarbara Kurdej-Szatan z mężem w „Tańcu z Gwiazdami”. Super Express potwierdza udział gwiazdorskiego duo
Następny artykułMąż Urszuli zmarł w 2001 roku. Długo walczył ze złośliwym nowotworem
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.