Polsat: Karolina Szostak schudła już 30 kilogramów! Jak tego dokonała? Dziennikarka musiała mieć bardzo silną wolę. Lekarz gwiazd skomentował jej dietę. Jest aż tak wymagająca? 

Polsat: gwiazda stacji niesamowicie schudła. Wiemy, jaką dietę stosowała i jak zapobiega efektowi jojo! Bez konsekwencji nie ma szans na taki efekt. Na ten temat wypowiedział się też znany lekarz gwiazd. Nie uwierzycie, co powiedział o posiłkach dziennikarki.

Polsat: Karolina Szostak schudła 30 kilogramów

Gwiazda przeszła ogromną metamorfozę. Od dwóch lat stale chudnie, a jej figura nie przypomina już tej sprzed zmiany diety. Na czym polega jej sekret? 

Na ten temat wypowiedział się dr Krzysztof Gojdź, który zażartował sobie z restrykcyjnej diety gwiazdy Polsatu. W rozmowie z jastrzabpost.pl zdradził, jak wygląda jej jadłospis.

– Karolina zazwyczaj chodzi z tymi pudełkami swoimi, gdzie na śniadanie ma listek sałaty z czymś, na obiad ma dwa, czasami trzy listki sałaty okraszone jakąś oliwą. Na kolację znowu dwa listki albo jeden, no bo od trzech by utyła — powiedział lekarz.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Najprawdopodobniej to tylko żart z restrykcyjnej diety, jaką stosuje Karolina Szostak. Lekarz zdradził też co tak naprawdę ostatnio jadła prezenterka.

– Karolina wczoraj zjadła sałatę z parmezanemkaloryczną. Do tego zjadła mięsne danie meksykańskie i słodkiego naleśnika. Ja myślę, że wszystko miało minimum 1500 kalorii. 

Uf, wygląda na to, że dziennikarka może sobie pozwolić na małe przyjemności. Jak jednak wygląda jej typowa dieta?

Karolina Szostak o diecie

Dziennikarka zdradziła, że stosuje znany wśród gwiazd post oczyszczający dr Dąbrowskiej, który opiera się głównie na warzywach i owocach.

– Robię go zawsze raz do roku, a potem zgodnie z zasadami przez dwa tygodnie z niego wychodzę. Raz na pięć miesięcy przez dwa tygodnie robię także tak zwaną przypominajkę — wyznała w rozmowie z viva.pl.

W tym roku gwiazda przeszła już czwarty taki post. Podobno przy pierwszym schudła aż 10 kg w tydzień! Taki detoks to jednak nie tylko sama radość. Karolina Szostak przyznała, że podczas stosowania diety oczyszczającej chce jej się spać, co przeszkadza jej w pracy. Do tego dochodzi jeszcze bardzo restrykcyjna dieta przez kilkadziesiąt dni i oczywiście niezbędna samodyscyplina. 

ZOBACZ ZDJĘCIA KAROLINY SZOSTAK:

Polsat
instagram.com/karolinaszostak/

Karolina Szostak przeszła ogromną metamorfozę!

Polsat
instagram.com/karolinaszostak/

Gwiazda stacji Polsat stosuje restrykcyjną dietę.

 1. ZOBACZ TEŻ:

  1. Wesele syna polskiego miliardera. Na przyjęciu bawiła się sama śmietanka, m.in. Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy
  2. Gwiazda TVN kilka miesięcy temu rozstała się z mężem w atmosferze skandalu. ”Była dla mnie całym światem, a ja dla niej bankomatem”
  3. Dorota Szelągowska już po przeprowadzce. Gwiazda pochwaliła się swoim nowym lokum
  4. Karolina Szostak schudła 30 kg. Lekarz gwiazd zdradził szczegóły diety gwiazdy Polsatu
  5. Mąż dowiedział się, że żona go zdradza. Poniżył kobietę w najgorszy możliwy sposób
  6. Rodzinny koszmar, ich mama nie żyje. Katarzyna Dowbor ledwo powstrzymała łzy

Źródła: jastrzabpost.pl, viva.pl

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.