Polsat pokaże kultową polską komedię już dziś wieczorem! Kilka pokoleń widzów uwielbia ten film, który za każdym razem bawi do łez. Setki tysięcy fanów zasiądą przed telewizorami, aby towarzyszyć bohaterom w ich zabawnych perypetiach. 

O 20:05 Polsat wyemituje drugą część uwielbianej przez miliony Polaków komedii. Ponad trzydzieści lat temu losy sympatycznej Kasi Solskiej i jej rodziny po raz pierwszy rozbawiły widzów do łez. Tysiące fanów znają film na pamięć. Uważajcie, będzie jakby luksusowo!

Polsat: Kogel-mogel II już dziś o 20.05

Film w reżyserii Romana Załuskiego zna niemal każdy! Za scenariusz odpowiada królowa polskich seriali – Ilona Łepkowska. Niektóre cytaty z filmu, którego premiera miała miejsce pod koniec lat osiemdziesiątych, słyszymy do dziś! Słynne Marian, tu jest jakby luksusowo — pochodzi właśnie z drugiej części komedii. Kultowy scenariusz opowiada historię ambitnej dziewczyny ze wsi, granej przez Grażynę Błęcką-Kolską, której towarzyszy cała plejada gwiazd. Już dziś w telewizji Polsat zobaczymy między innymi Zdzisława Wardejna, Katarzynę Łaniewską, Ewę Kasprzyk oraz nieżyjącego już Jerzego Turka.

Galimatias, czyli kogel-mogel II to druga część uwielbianej komedii. Pamiętacie, o czym była pierwsza? Przypominamy najważniejsze wątki!

Kogel-mogel: najważniejsze informacje

W pierwszej części filmu poznaliśmy główną bohaterkę, Kasię Solską, jej rodzinę oraz narzeczonego, a jednocześnie sąsiada, Staśka Kolasę. Dziewczyna nie chce ślubu, a gdy dowiaduje się, że dostała się na studia, postanawia uciec z domu. W tym momencie akcja komedii rozkręca się na dobre!

W Warszawie Kasia trafia na rodzinę państwa Wolańskich oraz ich syna Piotrusia, a to wiąże się z mnóstwem zabawnych perypetii! W stolicy poznaje też Pawła, z którym ostatecznie bierze ślub. Druga część komedii to kontynuacja tych wątków. Nie zabraknie przezabawnych historii i ulubionych postaci. Będziecie oglądać?

ZOBACZ ZDJĘCIA Z FILMU KOGEL-MOGEL:

Polsat
filmpolski.pl filmpolski.pl

Kogel-mogel bawi Polaków od końca lat osiemdziesiątych!

Polsat
filmpolski.pl

W filmie pojawiło się wielu znanych aktorów.

Polsat
filmpolski.pl

Historię Kasi Solskiej znają niemal wszyscy widzowie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Natasza Urbańska wyprawiła Januszowi Józefowiczowi huczne przyjęcie urodzinowe. Reżyser skończył 60 lat
  2. Siostra Moniki Pietrasińskiej zmarła na raka w 2014 roku. Modelka opowiedziała o cierpieniu, którego doświadczyła
  3. Aktor ”M jak Miłość” wyjawił swój dramat: „Zostałem bez środków do życia”
  4. Gwiazda TVN przyznała, że straciła kontrakty reklamowe przez zaangażowanie społeczne. ”Poczułam się nieco zażenowana”
  5. Ewa Gawryluk przyznała, że bolesne rozstanie przed laty wpędziło ją w depresję. „Uciekłam w alkohol”
Poprzedni artykułPaulina Krupińska kusi na odważnym zdjęciu. Sebastian Karpiel-Bułecka zostawił mistrzowski komentarz
Następny artykułAneta Zając w odmienionej wersji! Gwiazda Polsatu przeszła spektakularną metamorfozę
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.