Polsat: uczestnik jednego z reality-show popełnił samobójstwo w Sylwestra. Tragiczna śmierć mężczyzny do dziś rodzi wiele pytań – pewnych kwestii nadal nie wyjaśniono.

Nad polskimi reality-shows zdaje się wisieć jakaś klątwa. Mężczyzna nie jest jedyną osobą biorącą udział w programie, która zginęła w tajemniczych okolicznościach. Uczestnik show emitowanego przez Polsat zginął jednak w wyjątkowo straszny sposób. Popełnił samobójstwo w sylwestrową noc.

Polsat: Roman Szewczyk z Baru

Pamiętacie to popularne reality-show sprzed lat? Program emitowany przez Polsat doczekał się aż sześciu edycji, czyli więcej, niż oryginalna szwedzka wersja. Zmagania uczestników obserwowały setki tysięcy widzów, którzy bardzo przeżywali wydarzenia przedstawione w telewizji. Niektórzy uważają, że nad programem wisi jakaś klątwa – kilku uczestników zginęło bowiem w niewyjaśnionych i tragicznych okolicznościach.

Polsat: Roman Szewczyk z Baru zginął naprawdę tragicznie. Młody mężczyzna popełnił samobójstwo w wyjątkowo straszny sposób – w 2005 roku w sylwestrową noc, Szewczyk rozebrał się do naga i pod wejściem do cmentarza w Nowym Targu oblał się benzyną i podpalił. Znaleziony został dopiero po około 4 godzinach przez przypadkowego przechodnia.

Bar: śmierć uczestnika

Mimo że Roman Szewczyk został przewieziony do szpitala, lekarzom nie udało się go uratować. Mężczyzna odebrał sobie życie trzy lata po zakończeniu programu, był uczestnikiem pierwszej edycji Baru. Z programu emitowanego przez Polsat odszedł w wyjątkowych okolicznościach, ponieważ dobrowolnie opuścił go przed poznaniem wyników głosowania telewidzów. Był wrażliwym poetą i liczył na to, że program pomoże mu w rozwijaniu kariery aktorskiej. Do dziś nie wiadomo, dlaczego 24-latek odebrał sobie życie.

Roman Szewczyk to nie jedyny uczestnik popularnego show, który zginął tragicznie. W 2011 roku pod kołami pociągu w Pardubicach zginął Marian Majewski, uczestnik tej samej edycji programu. Policja do tej pory nie ustaliła, czy śmierć mężczyzny była nieszczęśliwym wypadkiem, czy samobójstwem. 

Kolejną uczestniczką Baru, która zginęła była Iwona Szałkowska z trzeciej edycji, która zginęła we własnym domu w wyniku zatrucia dwutlenkiem węgla podczas kąpieli. Jak widać, pogłoski o klątwie wiszącej nad programem, nie są pezpodstawne.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

polsat
kadr z programu Bar

Polsat emitował program Bar od 2002 do 2005 roku.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułSylwia Bomba schudła 30 kg! Ważyła 90 kg, jak to zrobiła? Wiemy!
Następny artykułJak jeść granata? 10 sprawdzonych porad
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.