Polsat: Taniec z Gwiazdami powróci w wielkim stylu! Jedna z jurorek, Iwona Pavlović, zdradziła, kogo chciałaby zobaczyć w kolejnej edycji programu. Jak sądzicie, jakie są typu Czarnej Mamby?

Kolejna edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami za nami! Finał programu cieszył się olbrzymim zainteresowaniem, a Kryształową Kulę otrzymała Joanna Mazur. Po sporej dawce emocji przyszedł czas na spekulacje na temat kolejnej edycji. Iwona Pavlović siadała za stołem jurorskim od pierwszej edycji programu. Jej profesjonalizm, doświadczenie i charyzma od zawsze wzbudzały podziw. Kogo zobaczyłaby na parkecie?

Polsat: Taniec z Gwiazdami

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami to jeden z najczęściej oglądanych programów rozrywkowych. W ostatni piątek odbył się finał, który wywołał mnóstwo emocji – zarówno wśród jury, jak i wśród telewidzów. Wiemy już, że kolejna edycja programu zaplanowana jest jesienią 2019 roku. Iwona Pawlović opowiedziała, kogo chciałaby zobaczyć w kolejnej edycji.

– Jest wiele osób, które bym widziała. Byłabym bardzo ciekawa Beaty Kozidrak. To jest kobieta z charakterem, z charyzmą, fajnie wygląda i jest ciekawa. Z mężczyzn mam kilka typów, bardzo bym chciała zobaczyć Krzysztofa Hołowczyca, ale on się nie daje namówić – wyznała gwiazda w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Nie mamy wątpliwości, że Beata Kozidrak świetnie sprawdziłaby się na parkiecie. Jak sądzicie, czy przyjmie propozycję udziału w tanecznym show? 🙂

Czarna Mamba

Iwona Pavlović uchodzi za jedną z najbardziej barwnych jurorów programu. Nie stroni od kąśliwych uwag i z niezwykłą szczerością wyraża swoje zdanie na temat uczestników. Wieloletnie doświadczenie w pracy jurorki pozwala jej na precyzyjną i dokładną ocenę uczestników. Jak sądzicie, czy w kolejnej edycji również pokaże na co ją stać? 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

polsat: taniec z gwiazdami
instagram.com @iwonapavlovic

Polsat: Taniec z Gwiazdami wzbudza mnóstwo emocji.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułGrażyna Torbicka podczas przygotowań do wyjścia na czerwony dywan w Cannes
Następny artykułJak dziś wygląda Jolanta Fraszyńska? Gwiazda szczerze: „Jestem delikatnie NAPRAWIONA”