Polsat traci największa gwiazdę Przyjaciółek. Właśnie okazało się, że z obsady znika znana aktorka, której rola była kluczowa dla fabuły serialu! Jaki był powód zwolnienia aktorki?

Przyjaciółki to jeden z najchętniej oglądanych przez Polaków telewizyjnych seriali — emitowany od 2012 roku liczy już 13 sezonów! Widzowie bardzo zżyli się z niektórymi postaciami, inne przychodzą i odchodzą. Polsat poinformował właśnie, że z obsady serialu znika pewna znana aktorka! Kogo już nie zobaczymy w Przyjaciółkach?

Polsat: Przyjaciółki tracą gwiazdę?

Właśnie dowiedzieliśmy się, że z obsady serialu odejdzie jedna z bardzo znanych aktorek! Kto to taki? Na szczęście nie żegnamy żadnej z przyjaciółek — Małgorzata Socha, Joanna Liszowska,  Magda Stużyńska i Anita Sokołowska zostają w pełnym składzie! Która znana aktorka odejdzie więc z serialu?

Fakt donosi, że będzie to Dominika Ostałowska, która wcielała się w Olgę — mało lubianą prawniczkę, która zatrudniła serialową Ankę w swojej kancelarii. Okazało się, że widzowie nie polubili postaci granej przez Ostałowską, która była wyjątkowo niemiła i utrudniała życie lubianej serialowej bohaterce.

Dominika Ostałowska odchodzi z Przyjaciółek?

Jak donosi Fakt aktorka została zwolniona przez Polsat właśnie z powodu tego, że widzowie bardzo nie lubili granej przez nią postaci. Olga, którą gwiazda gra w Przyjaciółkach znika z serialu — zatrudniona przez nią Anka odejdzie z kancelarii, by zostać stewardessą.

 Dominika Ostałowska jest nam znana głównie jako Marta Mostowiak z M jak Miłość, w którą wciela się z przerwami od 2008 roku. Żałujemy, że Polsat nie przedłużył współpracy z aktorką, ale na szczęście jej fani nie muszą żegnać się z nią na stałe i nadal podziwiać ją na małym ekranie! Jej postać w M jak Miłość na pewno pozostanie z nami jeszcze na długo.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

polsat
instagram.com/przyjaciolkipolsat

Polsat: gwiazda Przyjaciółek odchodzi z obsady!