Polsat szykuje nowy hit? Produkcja Zawsze warto zapowiada się naprawdę intrygująco! Wystarczy zobaczyć, kto w niej wystąpi — w obsadzie Katarzyna Zielińska, Julia Wieniawa i Weronika Rosati. Wiemy, kiedy będzie premiera i czego możemy spodziewać się po trzech głównych bohaterkach. Która zagra prawniczkę, która kurę domową, a która… prostytutkę? Musiały dać z siebie wszystko!

Wygląda na to, że już niedługo polską telewizję zawojuje najnowsza produkcja stacji Polsat. O czym mowa? Oczywiście o Zawsze warto! W role trzech głównych bohaterek wcieliły się Julia Wieniawa, Weronika Rosati oraz Katarzyna Zielińska. Wszystkie panie odegrają przysłowiowe „kobiety na zakręcie”, które w wyniku serii niefortunnych zbiegów okoliczności znalazły się w trudnej sytuacji i muszą poważnie przemyśleć, czego pragną od życia. Czy im się powiedzie? Udało nam się dotrzeć do wypowiedzi twórców serialu, którzy uchylają rąbka tajemnicy i zdradzają, dlaczego właśnie ta produkcja jest wyjątkowa. 

O czym jest serial Zawsze warto?

Serial Zawsze warto jest historią trzech kobiet, które na pierwszy rzut oka nic ze sobą nie łączy — Marty, Doroty i Ady. Jednak w wyniku zaskakującego splotu okoliczności ich drogi splatają się już na zawsze. 

Kim są bohaterki Zawsze warto? Marta (Weronika Rosati) to kobieta sukcesu i szczęśliwa żona. Mieszka w pięknym domu pod Warszawą i pozornie otrzymała od życia wszystko, czego tylko można pragnąć. Niestety, z czasem okazuje się, że żyła w ułudzie. Marta przekonuje się, że zarówno jej ukochany mąż Marek (Jacek Knap), jak i ojciec nie są wobec niej zupełnie szczerzy. Kobieta decyduje się na radykalny krok i odchodzi z dotychczasowej pracy, by założyć własną kancelarię. 

Dorota, w której rolę wciela się Katarzyna Zielińska, pracuje w banku. Kobieta jest uwikłana w toksyczny związek z Łukaszem, który nie szanuje swojej żony i traktuje jak darmową pomoc domową. Gospodyni bezskutecznie usiłuje wyrwać się z pełnej przemocy relacji i uchronić dzieci przed despotycznym ojcem. 

Kiedy premiera nowej produkcji stacji Polsat?

Trzecią i najbardziej intrygującą bohaterką nowej produkcji stacji Polsat jest młodziutka Ada (Julia Wieniawa). Ada to 22-latka, która będąc nastolatką, przypadkowo zaszła w ciążę.

Bohaterka Julii Wieniawy miała zaledwie kilkanaście lat, kiedy zdecydowała się na ślub z ojcem dziecka. Niestety, mężczyzna porzucił swoją młodą żonę i syna. Żeby spłacić gigantyczne długi i zapewnić chłopcu przyszłość, Ada umieszcza go w rodzinie zastępczej, a sama zaczyna parać się prostytucją. Premiera serialu Zawsze warto będzie miała miejsce jesienią 2019 roku. Twórcy produkcji stacji Polsat zdradzili, że pierwszy sezon liczy dwanaście odcinków

Zamierzacie oglądać serial Zawsze warto? Wygląda na to, że Polsat zamierza tej jesieni naprawdę ostro zawalczyć o uwagę widzów! 

ZOBACZ ZDJĘCIA AKTOREK SERIALU ZAWSZE WARTO:

polsat
fot. instagram.com @juliawieniawa

Julia Wieniawa zagra w nowej produkcji stacji Polsat. Wcieli się w postać 22-letniej prostytutki Ady. 

polsat
fot. instagram.com @katarzynazielinska

Katarzyna Zielińska zagra jedną z trzech głównych bohaterek serialu Zawsze warto

polsat
fot. instagram.com @weronikarosati

W obsadzie nowego hitu stacji Polsat pojawiła się także Weronika Rosati. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Michał Wiśniewski chce wrócić do Dominiki Tajner? Gwiazdor zdobył się na zaskakujące wyzwanie
  2. Zarobki 30-letniej gwiazdy są astronomiczne. Niedługo może zostać miliarderką
  3. Dominika Gwit pojechała z mamą na Śląsk. Powód tej wyprawy jest przeuroczy
  4. Kinga Rusin może być dumna z córki! Iga Lis doceniona przez prestiżowy serwis „Politico”
  5. Młodziutka gwiazda „Rodzinki.pl” w ogniu krytyki. Pokazała odważne zdjęcie

 źródła: polsat.pl, telemagazyn.pl

Poprzedni artykułKobieta zmarła po użyciu metalowej słomki. To był nieszczęśliwy wypadek
Następny artykułMiley Cyrus zachwyca się Edytą Górniak. Nagrają coś razem?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.