Polsat: zmarł ojciec najpopularniejszej prezenterki informacyjnej stacji. W prasie pojawił się wzruszający nekrolog od redakcyjnych kolegów, którzy tak samo, jak  mąż dziennikarki, wspierają Gawryluk w tych ciężkich chwilach. Jak poznali się jej rodzice i jak układało się życie osobiste dziennikarki?

Dorota Gawryluk ze stacji Polsat przeżywa teraz bardzo ciężkie chwile. Prowadząca Wydarzenia pożegnała dzisiaj swojego ukochanego tatę. W tym smutnym dniu może liczyć na wparcie męża i kolegów z pracy, którzy zamieścili w prasie nekrolog ku czci jej taty.

Polsat: Dorota Gawryluk straciła tatę

Dzisiejszy dzień z pewnością jest bardzo trudny dla dziennikarki stacji Polsat. Dorota Gawryluk straciła tatę, o czym poinformowali jej redakcyjni współpracownicy w nekrologu prasowym.

– Naszej Koleżance Dorocie Gawryluk wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Taty – czytamy w nekrologu. 

Ojciec dziennikarki, Piotr Zelek był hydraulikiem, a jej mama zajmowała się domem. W tych smutnych chwilach Dorota Gawryluk może także liczyć na wsparcie swojego męża Jerzego Gawryluka, z którym są małżeństwem już od ponad 25 lat, jak również dzieci: syna Nikona i córki Marysi. 

Kim jest Dorota Gawryluk?

Dorota Gawryluk jest jedną z czołowych dziennikarek informacyjnych stacji Polsat, a niedawno została dyrektorem pionu informacji i publicystyki stacji. Do Warszawy wyjechała już jako nastolatka, aby podjąć naukę w XXVI Liceum Ogólnokształcącym im. H. Jankowskiego Kuby, następnie rozpoczęła studia na Uniwersytecie Warszawskim.

W telewizji Polsat zadebiutowała na początku lat 90., a jej pozycja w stacji w ciągu tych lat tylko rosła w siłę. W przeszłości współpracowała także z TVP, gdzie od grudnia 2004 roku do lutego 2007 roku prowadziła programy informacyjne i publicystyczne m.in. Wiadomości

Dorocie Gawryluk i jej bliskim składamy najszczersze kondolencje w tym przykrym dniu. 

Zobacz zdjęcia Doroty Gawryluk :

Polsat
twitter@Dorota Gawryluk

Dorota Gawryluk od lat pracuje w telewzji Polsat.