Polska wstrząśnięta po najświeższych informacjach. Z południa napływają wiadomości o wielkiej akcji, która spowodowała ogromne utrudnienia. Zablokowano ruch drogowy, na miejscu pojawiło się mnóstwo służb, w tym policji i wszystko jest przeszukiwane. Na twarzach Polaków pojawił się ogromny niepokój. 

Media przekazały niepokojące wiadomości. Na południu kraju trwa ogromna akcja, która może potrwać jeszcze wiele godzin. Policja odpowiednio zabezpieczyła teren, a na miejsce wezwano odpowiednie służby porządkowe. Spowodowało to wielkie utrudnienia. Ludzie są zaniepokojeni. Cała Polska na chwilę wstrzymała oddech.

Polska zaniepokojona wiadomościami płynącymi z mediów. Trwa ogromna akcja

Portal gazetawroclawska.pl poinformował o trwającej akcji we Wrocławiu. Policja zatrzymała mężczyznę, który najprawdopodobniej był w posiadaniu materiałów wybuchowych, jednak funkcjonariusze nie mają co do tego pewności. Co ciekawe przechowywał je w reklamówce. Do zdarzenia doszło pod budynkiem Komendy Wojewódzkiej Policji przy Podwalu. Obecnie trwa oczekiwanie na pirotechników, a cała akcja może potrwać nawet do godziny 18:00.

Funkcjonariusze zwrócili uwagę na podejrzanie zachowującego się mężczyznę, który przechodził obok komendy. Dokonali natychmiastowego zatrzymania i jak się okazało, mieli dobre przeczucia. W reklamówce mężczyzny znajdowało się coś, co przypominało bombę

  1. Uwaga: Już dziś od godziny 8.00 wchodzi w życie wielka zmiana. Wielu Polaków będzie załamanych
  2. Nieoczekiwane zmiany tuż przed premierą The Voice of Poland. Fani będą zdezorientowani

Nie ma oficjalnych potwierdzeń

Dziennikarze portalu gazetawroclawska.pl porozmawiali o całym zdarzeniu z będącym na miejscu policjantem Komendy Wojewódzkiej Policji Łukaszem Dutkowskim:

– Policjanci przed budynkiem komendy wojewódzkiej zatrzymali mężczyznę niosącego reklamówkę, w której, jak podejrzewają, mogą być materiały niebezpieczne. Mężczyzna został zatrzymany, a reklamówka zabezpieczona. Trwa oczekiwanie na pirotechników – mówił Łukasz Dutkowski.

Jak donosi portal, urządzenie, jakie niósł mężczyzna, było wyposażone w migające diody oraz składało się z oprogramowania elektrycznego. Policjanci zabezpieczyli urządzenie na miejscu i oczekują na pirotechników. Dodatkowo przeszukują teren w celu ustalenia, czy w pobliżu nie znajduje się coś niepokojącego.

Wkrótce pojawią się nowe informacje w sprawie przebiegu akcji.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Polska
Fot. cocoparisienne, Pixabay

Policja we Wrocławiu zatrzymała mężczyznę, który najprawdopodobniej był w posiadaniu materiałów wybuchowych. Zarekwirowany sprzęt został zabezpieczony.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagła zmiana już od dzisiaj w całej Polsce. Rząd podjął decyzję, nie ma odwrotu
  2. Samolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerów
  3. Kiedyś kobiety piszczały na jego widok. Co się stało z Gabrielem Fleszarem? Aż ciężko uwierzyć, co teraz robi
  4. Zagadka: która z kobiet jest matką chłopca? Aż 70% pytanych odpowiada źle
  5. Pan młody odkrył zdradę żony. Na własnym weselu puścił nagranie z ukrytej kamery
  6. Prosta i smaczna surówka z kapusty pekińskiej. Perfekcyjny dodatek do każdego obiadu

Źródło: gazetawroclawska.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl