Polska słyszała o nim wielokrotnie i nie da się ukryć, że zapadł nam wszystkim w pamięć. Mowa oczywiście o jednym z uczestników programu Pamiętniki z wakacji, który umilał nam chwilę przed telewizorem swoją osobliwą grą aktorską. Niestety, mężczyzna skończył tragicznie. Jego losy potoczyły się w smutny sposób. 

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych elementów programu był rzecz jasna mięsny jeż. Mieszanka różnego rodzaju wędlin, mięs i kiełbas została zaprezentowana, podczas jednego z odcinków programu, emitowanego w telewizji Polsat. Właśnie przez ten odcinek wspomniany aktor zyskał ogólnokrajową sławę. Niestety, nie ma go już wśród nas. 

Nie żyje aktor znany z produkcji Polsatu 

Cała Polska oglądała kultowy program Polsatu pt.: Pamiętniki z wakacji. Zabawne teksty i dość osobliwa gra aktorska występujących tam osób urzekła tysiące Polaków. Wśród nich znalazł się mężczyzna, który zasłynął dzięki mięsnemu jeżowi. 

Piotr W. z serialu Pamiętniki z wakacji, odgrywał rolę Henryka. Właśnie w scenie, gdzie Polska po raz pierwszy zobaczyła mięsnego jeża, wystąpił młody aktor amator. Dzięki niej zyskał sławę. Zdaniem wielu osób, to właśnie popularność tak bardzo go przytłoczyła, że popełnił samobójstwo. 

  1. Mocne słowa Łukasza Szumowskiego. Nie pozostawił wątpliwości, wielu Polaków będzie porażonych
  2. Marek Niedźwiedzki w wyjątkowo mocnych słowach. Przerwał milczenie: „Miałem wrażenie, że umarłem”

Mięsny jeż przyniósł mu sławę 

To właśnie dzięki mięsnemu jeżowi cała Polska pokochała Henia. Do dziś wielu z nas pamięta piosenkę, którą zaśpiewał młodzieniec w znamiennym odcinku. 

– Mięsny jeż, mięsny jeż, ty go zjesz, ty go zjesz

Po występie w programie Piotrem W. zainteresowały się media. Miał okazję nawet udzielić wywiadu, w programie Się kręci. Właśnie podczas rozmowy przyznał, że sława jest dla niego nowym doświadczeniem, ale jednocześnie niezwykle przyjemnym. Mimo to internauci zgodnie uważają, że śmierć mężczyzny mogła być spowodowana właśnie przytłoczeniem popularnością. 

– Myślę, że warto się, choć sekundę pochylić nad osobą, która lata temu ubarwiła nam życie na kilka chwil. Piotr zniknął tak nagle, tak po cichu. Nie wytrzymał presji, która narosła po emisji odcinka oraz fali memów zalewającej sieć – przeczytaliśmy na  portalu Wykop. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? 

ZOBACZ ZDJĘCIE: 

Polska
Screen z odcinka „Pamiętniki z wakacji” Polsat

Polska go uwielbiała, niestety nie ma go już wśród nas. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje jedna z najwybitniejszych Polek
  2. Kolejne ostrzeżenie, wydano pilny alarm. W Polsce może być niebezpiecznie
  3. Wyznanie polskiego ginekologa. Opowiedział prawdę o kobietach i ich zachowaniu
  4. Iwona Węgrowska jest w ciąży. Gratulacje spływają z każdej strony, wiadomo, kto jest ojcem
  5. Ania podała prastary przepis na idealne Ogórki kiszone, cudowne triki. Ostrzega przed wielkim błędem

Źródło: smakosze.pl 

 

Poprzedni artykułPanna młoda na weselu weszła do pokoju się przebrać. W środku zobaczyła swojego męża na łóżku, nie był sam
Następny artykułJej mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. 68 latach później żona dowiedziała się prawdy
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.