Polska znajdzie się pod wpływem niebezpiecznych zjawisk. Niestety sytuacja szczególnie w jednej części kraju, jeszcze dziś, ulegnie diametralnej zmianie. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wydało pilny komunikat. Podano wytyczne, do których każdy z nas powinien się zastosować, inaczej musimy przygotować się na ogromne straty.

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa i Instytut Meteorologi i Gospodarki Wodnej wydało pilne komunikaty. Niestety, południowa Polska będzie zmagać się z niebezpiecznymi zjawiskami meteorologicznymi. Ogłoszono alerty pierwszego i drugiego stopnia. 

Polska. Niebezpieczne burze z gradem

Niestety, tym razem pogoda nie dopisze nam w długi weekend. Ci, którzy wybrali się na południe Polski, muszą szczególnie uważać. Jeszcze dziś wystąpią tam niebezpieczne zjawiska, które zagrażają naszemu zdrowiu, a nawet życiu. Ogłoszono pilny alert.

– Uwaga! Dzisiaj burzowo na południu kraju. IMGW prognozuje burze z gradem. Opady deszczu mogą osiągać 40 mm, a porywy wiatru 80km/h – ogłosiło Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, przypominając, by pamiętać o zastosowaniu najważniejszych zasad bezpieczeństwa.

  1. Wielka radość w życiu Lewandowskich. Robert jest wniebowzięty, pozostało już tylko czekać
  2. Narodowcy zbierają się w samym centrum Warszawy, pojawiły się tłumy. Na miejscu jest policja, może dojść do blokady

Gdzie jest burza?

W ostatnim czasie Polska zmaga się z nagłymi zmianami temperatur, a także niebezpiecznymi zjawiskami meteorologicznymi. Dziś burza z gradem wystąpi w woj. dolnośląskim i opolskim, a także w południowych powiatach woj. śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego. 

Dodatkowo IMGW podniosło stopień ostrzeżenia meteo przed burzami z gradem z 1 na 2 dla powiatu bieszczadzkiego, leskiego i sanockiego w woj. podkarpackim. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

IMGW wydało alert przed burzami z gradem. 

RCB przypomina o zachowaniu szczególnych zasad bezpieczeństwa. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pilny komunikat do Polaków za granicą. Właśnie wprowadzono obostrzenia, trzeba wiedzieć
  2. Przyjaciel Woźniak-Staraka powiedział za dużo? Rok po śmierci ujawnił jego największy sekret, nieliczni wiedzieli
  3. Nie miała pojęcia, że jest w ciąży. Urodziła na ulicy, dziecko wypadło na chodnik
  4. Magda Mołek została pobita, ujawniła szczegóły swojego koszmaru. „Z całej siły uderzył mnie w twarz”
  5. Trwa niehandlowy weekend. Jest sposób na zrobienie w niedzielę zakupów w Biedronce, piorunująca wiadomość

źródło: Twitter

 

Poprzedni artykułPokazał urocze zdjęcie z dziećmi. Kilka godzin później wszyscy już nie żyli, wstrząsająca zbrodnia
Następny artykułZenek Martyniuk pokazał jak mieszka. Wnętrza domu ociekają luksusem, jedna rzecz szczególnie zapiera dech
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.