Polska powinna przygotować się na nagłą zmianę, która będzie miała miejsce już dziś. Ostatni czas w naszym kraju jest bardzo dynamiczny, jednak nic nie wskazuje na to, by cokolwiek miało ulec zmianie. Zatem Polacy, bądźcie przygotowani. 

Kolejne zmiany w naszym kraju już potwierdzone. Momentami może być naprawdę niebezpiecznie. W konkretnych obszarach Polski powinniśmy zachować szczególne środki ostrożności.

Polska powinna przygotować się na nagłą zmianę 

Sierpień, pełnia lata, a za oknem pogoda wciąż płata nam figle. W ostatnim czasie temperatury rozpieszczały nas aż nadto. Nie mogliśmy narzekać na brak słońca, jednak momentami przygrzewało, aż za bardzo. Tym razem w niektórych częściach kraju sytuacja zmieni się o 180 stopni.

Jak przekazuje polsatnews.pl, już dziś możemy spodziewać się miejscami intensywnych burz, może nawet zagrzmieć. Opady i ochłodzenie temperatury wystąpią głównie w południowej części kraju. Temperatura tam może spaść nawet poniżej 20 stopni. 

  1. Mąż Marii Czubaszek zdradził sekret żony. Dopiero po jej śmierci odkrył jej tajemnicę
  2. Dziennikarka TVN została napadnięta przez nietrzeźwego mężczyznę pod kościołem. Ujawniła szczegóły dramatycznej historii ze swojej młodości

Polska. Niebezpieczna pogoda

Sytuację meteorologiczną w szczególności powinni obserwować ci, którzy wybrali się, lub dopiero mają zamiar się wybrać na górskie szlaki. Warto pamiętać, by w razie nagłego załamania pogody, jak najszybciej zejść ze szlaku i udać się do kwater. Niestety, w niektórych rejonach Polski pojawiły się alerty pożarowe. 

Susza dotknęła w szczególności północ i wschód Polski, gdzie i przez większość tego weekendu nie spodziewamy się deszczu. Właśnie tam, wzrosło zagrożenie pożarowe w lasach, a nasze nieodpowiedzialne zachowanie może zakończyć się tragedią. W niedzielę opady i burze przeniosą się na wschód i południowy wschód.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Polska musi przygotować się na nagłą zmianę pogody, które będzie szczególnie widoczna w niektórych rejonach kraju. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Fatalne doniesienia o Lechu Wałęsie, nie jest dobrze. Jest nieuleczalna, trudno z nią żyć
  2. Rewolucja w „The Voice of Poland’. Jeden szczegół z planu zdradził wszystko, wyciekło zdjęcie
  3. Matka zamknęła dziecko w samochodzie, poszła do sklepu. 10-latka błagała przechodniów o pomoc
  4. Test wierności. Boisz się, że ukochany cię zdradza? Oto 5 prostych pytań, które wyjawią ci prawdę
  5. Smutne wieści z Lubelszczyzny. Zamiast radosnych chwil, nowożeńcy przeżywają dramat

Źródło: polsatnews.pl 

 

Poprzedni artykułObierzesz jajko w trzy sekundy, jeśli zastosujesz jeden trik. Najszybsza i banalnie prosta metoda podbija sieć
Następny artykułPies „ratujący” swoją właścicielkę. Najlepsze, co dziś zobaczysz, dobry humor gwarantowany do końca dnia
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.