Polska bez wątpienia odczuje skutki tego, co ma wydarzyć się już w środę 21 października. Padły bardzo mocne słowa, a wszystko zacznie się o godzinie 10. Ostrzegają przed poważanymi konsekwencjami, z którymi musi się liczyć każdy z nas. Jak się okazuje, rzecz dotyczy całego kraju. Wydany komunikat nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Za kilka dni będziemy świadkami niewyobrażalnego. Wszyscy przekazują pilne informacje, jakie dobiegają z kraju. Cała Polska musi się przygotować na to, co wydarzy się 21 października. – Nie ma i nie będzie pobłażania dla nikogo! Społeczeństwo w końcu dochodzi do głosu – czytamy w opublikowanym komunikacie.

Polska. Pilne informacje na 21 października

Informacje, które przekazują największe media w kraju, nie pozostawiają żadnych wątpliwości. To już pewne, w środę będziemy świadkami niewyobrażalnej motywacji. Wszyscy odczujemy skutki tego, co wydarzy się już za kilka dni. Słowa, które padły, są bardzo niepokojące. 

– Środa 21 października to dzień wstydu dla posłów i senatorów, którzy wyrzekli się polskich rolników. Od samego rana pokażemy, gdzie mieszkają i mają biura ci ludzie. Nie odpuścimy! Sparaliżujemy kraj – zapowiedział lider Agrounii Michał Kołodziejczak, jak przekazał pleszew.naszemiasto.pl.

Rolnicy nie mają zamiaru odpuścić. Padły mocne słowa w stronę polityków. W niektórych miejscach na mapie Polski, wielka akcja rozpoczęła się już dziś. 

  1. Ekspert nie ma wątpliwości, powiedział, co stanie się już za 2 tygodnie. Zostało mało czasu, musimy się przygotować
  2. Marta Kaczyńska szaleje z radości, przekazała cudowną nowinę. Wielkie gratulacje
  3. Policja wlepiła już 55 000 mandatów. Polacy wciąż popełniają identyczny błąd, mają fałszywe informacje, kary są potężne

Polska. Rolnicy oznaczają domy polityków

Aby wyrazić swój sprzeciw wobec Piątki dla zwierząt, polscy rolnicy mają zamiar zrobić coś więcej, niż tylko wyjść na ulice. W ramach Protestu Rolników Michał Kołodziejczak i Agrounia namawiają do oznaczania domów tych, którzy są za. 

Każdy zdrajca polskiej wsi będzie oznaczony. Żaden zdrajca rolników nie umknie. To od waszych decyzji -nie prezesa- zależy nasza przyszłość – zapowiedział na Twitterze Michał Kołodziejczak. – My będziemy to pamiętać, ale także zrobimy wszystko, żeby wasi sąsiedzi i społeczeństwo dowiedziało się o waszym haniebnym zachowaniu – czytamy na Facebooku Agrounii.

Sprawa wygląda bardzo poważnie, a wszyscy z nas muszą przygotować się na utrudnienia, jakie 21 października nastąpią na polskich drogach w wyniku protestu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

21 października rolnicy wyjdą na ulice by protestować przeciwko Piątce dla zwierząt.

 

Każdy #zdrajcaPOLSKIEJwsi każdy #ZDRAJCArolnikow będzie oznaczony.
Oni muszą zrozumieć, że ich poszczególne decyzje…

Opublikowany przez Agrounia Sobota, 17 października 2020

 Ich działania już teraz widoczne są w wielu miejscach w Polsce.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z bólem serca oddał pitbulla do schroniska. Niewiarygodne, kto go do tego przymusił
  2. Anna utknęła w Grecji na kwarantannie. Nie wytrzymała, powiedziała jak całą prawdę. Skandal
  3. Tragedia w polskim mieście. Ksiądz zmarł na oczach wiernych, sprawował mszę świętą
  4. Porażające słowa ordynator szpitala zakaźnego. Nikt nie miał pojęcia, co muszą robić z chorymi
  5. Karol: ”Żonę trzeba od czasu do czasu zdradzić. Musi wiedzieć, że na jej miejsce mam tabuny chętnych i ma się starać”
  6. Kultowa dziennikarka przed śmiercią ujawniła kulisy pracy Elżbiety Jaworowicz. Jak znalazła się w TVP?
  7. Syrop z owoców czarnego bzu ma potężne działanie. Jest niezbędny w sezonie jesienno – zimowym

źródło: Twitter, Facebook, pleszew.naszemiasto.pl

 

Poprzedni artykułDagmara Kaźmierska po raz pierwszy bez sztucznych rzęs i makijażu. Fani zdębieli, co za widok
Następny artykułCzy przychodnie wciąż powinny być otwarte dla wszystkich i działać normalnie?
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.