Polska aktorka, która od kilku lat związana jest z kinem Bollywood, zdobyła się na bardzo odważne wyznanie. Jak przyznała gwiazda, podczas kręcenia jednej ze scen, została uderzona w twarz. Kto podniósł rękę na młodą aktorkę? Czy ta osoba poniosła konsekwencje?

Natalia Janoszek urodziła się w Bielsku-Białej i od trzeciego roku życia trenowała śpiew i taniec. Urodzona w 1990 roku brała udział w licznych konkursach piękności. Kobieta o ponadprzeciętnej urodzie została wyróżniona nie tylko w Polsce, ale również w Tajlandii i Chinach. Obecnie realizuje się głównie w branży filmowej.

Kariera w Bollywood

Natalia Janoszek zadebiutowała na wielkim ekranie w filmie Dreamz, gdzie wcieliła się w rolę pięknej Aafreen. Jej sporym sukcesem był również udział w amerykańskim dokumencie o tytule The Green Fairy (2016). 

Polska aktorka padła ofiarą przemocy

W tym roku do kin ma trafić kolejny film z jej udziałem. Gwiazda opowiedziała nieco o produkcji, zatytułowanej Chicken Curry Law. Polka wciela się tam w rolę zgwałconej kobiety, która zostaje oskarżona o prostytucję.

Niestety, jak wyznała aktorka w Dzień Dobry TVN, podczas kręcenia jednej ze scen, doszło do bardzo nieprzyjemnej sytuacji:

 — Często zastanawiam się nad tym, czy warto mówić o tym, co się dzieje. Jak by nie patrzeć, to wystawia mnie na krytykę. Nie wiadomo, czy inni nie będą bali się ze mną pracować, skoro tak otwarcie mówię o problemach, które się zdarzają — powiedziała przejęta — U mnie sytuacja była taka, że podczas sceny wykorzystania seksualnego aktor uderzył mnie w twarz. Bardzo mocno.

Nikt nie zareagował

Natalia wyznała, że pomimo obecności wielu osób na planie, nikt nie zdecydował się zareagować: 

 Nikt mnie jeszcze tak mocno nie uderzył. Nikt mi nie pomógł — wyznała

Aktorka dodała, że reżyser, z którym próbowała omówić zaistniałą sytuację, stwierdził, że aktorka w przyszłości mu za to podziękuje. Według niego brutalne sceny mają być przepustką do otrzymania nagrody filmowej. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Polska aktorka
instagram.com @nataliajanoszek

Natalia Janoszek to polska aktorka i modelka, która obecnie poświęca się grze w bollywoodzkich produkcjach.

Polska aktorka
instagram.com @nataliajanoszek

Podczas wizyty w studio Dzień Dobry TVN, Janoszek wyznała, że na planie padła ofiarą przemocy. Nikt nie zareagował na to, jak potraktował ją jeden z aktorów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Michał Szpak pokazał odważne zdjęcie. Fani oszaleli z radości
  2. Michał Olszański zrezygnował z udziału w „Tańcu z Gwiazdami”. Dziennikarz zdradził powód
  3. Gwiazda serialu „Rodzinka.pl” ogłosiła radosną nowinę! Pokazała zdjęcia, które zdradzają wszystko
  4. Jacek Rozenek w poruszających słowach o udarze: „Mój stan był krytyczny”
  5. Małgorzata Rozenek pochwaliła się Rolexem za 74 tysiące złotych! Internauci skrytykowali gwiazdę

 

Poprzedni artykułMichał Szpak pokazał odważne zdjęcie. Fani oszaleli z radości
Następny artykułJak zrobić ombre na paznokciach? To prostsze niż myślisz
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.