Connect with us

Featured

Polska aktorka w szpitalu! Otarła się o śmierć. „Cieszę się, że żyję”

Opublikowane

-

WSTECZ1 z 4
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

Natalia Janoszek wylądowała w szpitalu. Młoda aktorka, która robi ogromną karierę w Bollywood na swój Instagram właśnie wrzuciła zdjęcie ze szpitala z poruszającym wpisem.

Polka, która całkowicie podbiła rynek Bollywood i ma tam status supergwiazdy, właśnie trafiła do szpitala. Dziewczyna wyjawiła, że lekarze dosłownie w ostatniej chwili zdołali jej pomóc.

ZOBACZ TEŻ: Lubisz ser? Uważaj, uzależnia jak narkotyki

Szokujące wiadomości

Natalia Janoszek jest ciężko chora, chodzi o poważne problemy z płucami. Dziewczyna wstawiła na swój Instagram czarno – białe zdjęcie ze wzruszającym wpisem. Postanowiła przestrzec swoich obserwatorów, by zwrócili uwagę na swoje zdrowie i cieszyli się każdym dniem:

– Cieszę się, że żyję. Te słowa nabrały dla mnie ostatnio zupełnie nowego znaczenia. Jeszcze kilka dni temu prowadziłam bardzo intensywne życie, w tej chwili leżę podpięta do wielu kabli pod stałą obserwacją lekarzy po zatorze i zawale płuc. Powoli dochodzi do mnie, że mogło mnie już nie być. Doceniajcie to, że jesteście zdrowi i że macie możliwości. Bądźcie szczerzy, nie marnujcie czasu na głupie gierki, powiedzcie tym których kochacie co czujecie, nie trzymajcie urazy do innych i nie zostawiajcie spraw na pózniej. Nie poświęcajcie energii na rzeczy na które nie macie wpływu i na te nie warte uwagi. Nie bierzcie niczego jakby było wam dane na zawsze, bo nic nie jest na zawsze a my nie jesteśmy nieśmiertelni. Wczoraj to już przeszłość, jutro może nie nadejść dlatego żyjmy tu i teraz🖤

https://www.instagram.com/p/Be3ZCNDh_xv/?taken-by=nataliajanoszek

WSTECZ1 z 4
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Reklama

Featured

LittleMonster: „Każdy ma inne cele. Moim było spotkanie Justina Biebera”

Opublikowane

-

LittleMonster, czyli Angelika Mucha to jedna z  najpopularniejszych blogerek w Polsce. Jej kariera rozkwita (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Featured

Co Europejczycy kupują na Walentynki? Poznajcie statystyki

Opublikowane

-

Zestawienie Mastercard Love Index właśnie opublikowało analizę, co najczęściej europejczycy kupują na Walentynki. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Featured

Uprawiali seks w samochodzie. Nagrał ich DRON [WIDEO]

Opublikowane

-

Teraz już nikt nie może czuć się bezpiecznie. Nastała era dronów, mogą zajrzeć dosłownie wszędzie. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy