Polska aktorka podbija świat! Jedna z najzdolniejszych rodzimych aktorek zagra w hollywoodzkiej produkcji u boku Elle Fanning. Jeżeli zastanawiacie się, o kim mowa i w jaką rolę wcieli się piękna gwiazda, przeczytajcie ten artykuł. Czy rola w amerykańskiej produkcji otworzy polskiej aktorce drzwi do światowej kariery?

Agnieszka Grochowska zagra u twórców hitowej produkcji La La Land. Film Teen Spirit opowiada o nastolatce, która marzy o karierze wokalistki pop. Teen Spirit to debiut reżyserski Maksa Minghelli, aktora znanego z serialu Opowieść podręcznej. Jednym z producentów jest Fred Berger, który wyprodukował filmowy hit La La Land.

W filmie w główną rolę wcieli się Elle Fanning, znana z takich produkcji jak Neon Demon czy Zniknięcie Sidneya Halla. Agnieszka Grochowska zagra matkę głównej bohaterki. Premiera filmu zaplanowana jest na wiosnę 2019 roku. 

Agnieszka Grochowska odnosi kolejne sukcesy

To nie pierwsza międzynarodowowa produkcja, w której wystąpiła piękna aktorka. Do tej pory mogliśmy ją podziwiać u boku Gary’ego Oldmana, a także Toma Hardy’ego w filmie Child 44. Zagrała główną rolę w obsypanym nagrodami dramacie w reżyserii Agnieszki Holland pod tytułem W ciemności. 

W 2015 roku Agnieszka Grochowska zdobyła Złote Lwy na Festiwalu Filmów Fabularnym w Gdyni za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą. Wcieliła się w dramatyczną rolę matki, której opieka społeczna odbiera dziecko. Szerzej publiczności jest znana z filmu Pręgi w reżyserii Magdy Piekorz. 

Polska aktorka w międzynarodowej produkcji

Możemy być dumni z polskich aktorów, którzy coraz częściej zasilają szeregi hollywoodzkich produkcji. O zagranicznych sukcesach aktorów znad Wisły słychać coraz częściej. Niedawno ogłoszono, że Rafał Zawierucha wcieli się w rolę Romana Polańskiego u samego Quentina Tarantino, a Joannę Kulig wymienia się wśród faworytek wyścigu po tegorocznego Oskara. 

Gdzie zobaczyć zwiastun filmu Teen Spirit? Jeżeli jesteście ciekawi, jak wygląda zwiastun filmu z Agnieszką Grochowską, zajrzyjcie do naszej galerii.

ZOBACZ ZDJĘCIA:


Zobaczcie zwiastun filmu z Agnieszką Grochowską.