Polska Barbie znowu szokuje! Anella jest już znana z wielu kontrowersyjnych akcji. Tym razem kusi swoim kompletnie nagim ciałem, pozując na kuchennym blacie.

Zdjęcie Anelli opublikowane przez nią na Instagramie wywołało burzę w sieci. Kompletnie naga „Barbie” siedzi na blacie, a w ręku trzyma srebrny kielich. Opis zdjęcia jest równie prowokacyjny, co sama fotografia.

Najlepszy serwis na świecie… 💓talerze puste, ale to JA mogę być Twoim „śniadankiem” , u BARBIE zawsze All Inclusive DD 💸👸🏼 💸👸🏼💸👸🏼💸💸👸🏼💸👸🏼💸👸🏼💸👸🏼💸👸🏼💸 Twoja żona mówiła, że wyglądam jak smaczna przekąska. 🍴🍰🍴 Więc.. smacznego!🍑🍫🍑 xoxo 💋 💸 – czytamy na profilu Anelli.

Post wywołał lawinę komentarzy. Internauci nie byli przychylni dla polskiej Barbie.

 – Pani sformułowania, wskazują na to, że Pani ciało i usługi są ofertą, jakimś produktem na sprzedaż, a te zdjęcia to jakaś forma marketingu […] biedne to ciało, traktowane tak przedmiotowo, jakby to był jedyny atut jaki Pani posiada. Nic o Pani nie wiemy więcej, co pozwalałoby myśleć o Pani inaczej – napisał jeden z Internautów.

Polska Barbie uwielbia prowokować i widać, że nie przejmuje się krytyką. Z dumą chwali się swoimi wdziękami i nie ukrywa tego, że jej ciało jest zasługą ingerencji chirurga plastycznego.

Wydawałoby się, że na swoim Instagramie pokazała już wszystko, ale okazuje się, że ciągle potrafi nas czymś zaskoczyć.

Polska Barbie pozuje nago

https://www.instagram.com/p/BdzHnV4nuOO/?hl=pl&taken-by=anella_an_

Źródło: jastrzabpost.pl

ładowanie...

Zobacz również