Polska piosenkarka została zatrzymana w Egipcie za poważne (wg tamtejszego prawa) przestępstwo. Podczas kręcenia teledysku miało dojść do „obrazy moralności”. Sprawa była na tyle poważna, że ekipa trafiła do aresztu. O co chodzi?

Polska wokalistka udała się do Luksoru, jednego z najpopularniejszych turystycznych miejsc w Egipcie, aby nagrać teledysk do swojej najnowszej piosenki. Na planie nie zabrakło wyzywających strojów, które okazały się przyczyną całego zamieszania. Władzie Egiptu bardzo poważnie podchodzą do tego typu sytuacji, dlatego cała ekipa najadła się strachu.

Polska piosenkarka naraziła się egipskim władzom

Kasia Nova, bo to o niej mowa, pojawiła się na planie nowego teledysku w zbyt wyzywającym, jak na egipskie standardy, stroju. Dlaczego reakcja policji była tak poważna? Otóż ekipa nagrywała klip w pobliżu świątyni. Ponętny wygląd polskiej piosenkarki sprawił, że nagle zza skał i wydm wyłonili się funkcjonariusze gotowi bronić powagi tego miejsca.

– Podczas kręcenia zdjęć w świątyni w Luksorze nagle pojawiła się policja i straż i wykrzykując, przerwała nagrywanie. Wszyscy zamarli, bo nikt nie wiedział, o co chodzi. Wszelkie pozwolenia posiadali i nikt tutaj nie mógł się doczepić. Ekipa z wokalistką zostali zaprowadzeni do aresztu w celu wyjaśnienia sprawy. Trwało to ponad dwie godziny, gdzie wszyscy próbowali się dogadać — powiedział w rozmowie z Faktem Michał Zawadzki, menedżer gwiazdy. 

Nie dość, że zdjęcia zostały przerwane, to jeszcze egipscy funkcjonariusze nakazali skasowanie części z nich. Nikt się nie spodziewał tak dramatycznej akcji, ponieważ ekipa zadbała wcześniej o wszelkie pozwolenia — czytamy dalej.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Co się stało z Kasią Novą?

Kasia Nova, jak i reszta zespołu, po złożeniu zeznań została wypuszczona na wolność. Oficjalnym powodem zatrzymania był za mało przyzwoity, jak na świątynię, strój gwiazdy. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i ekipa mogła wrócić do pracy, jednak efekt najprawdopodobniej nie będzie taki, jaki wymarzyła sobie artystka. Wszyscy z pewnością na długo zapamiętają ten wyjazd.

W Egipcie gwiazda nagrywała teledysk do piosenki Tańcząc bez Ciebie. Oprócz wspomnianego Luksoru zdjęcia powstawały w okolicy Doliny Królów, świątyni Hatszepsut, na Saharze oraz w jednym z hoteli w Hurgadzie.

ZOBACZ ZDJĘCIA KASI NOVEJ:

polska piosenkarka
instagram.com @kasianova

Polska piosenkarka została zatrzymana w Egipcie.

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.