Ryszard Dąbrowski zaskoczył wszystkich swoich fanów. Jak przekazał portal mma.pl, bohater programu Chłopaki do wzięcia został nowym zawodnikiem organizacji MMA VIP. Co więcej, podczas konferencji prasowej doszło między nim a innym zawodnikiem do szarpaniny. 

Konferencja z udziałem Szczeny zakończyła się interwencją ochrony. Bohater programu Chłopaki do wzięcia poróżnił się z Psychotropem – zawodnikiem, który stanie do walki w drugiej edycji gali Marcina Najmana. 

Ryszard Dąbrowski nowym zawodnikiem organizacji MMA VIP

18 czerwca odbędzie się druga edycja gali Marcina Najmana. Jak podaje portal mma.pl Ryszard Dąbrowski zasilił szeregi zawodników organizacji MMA VIP.

W związku z tym zorganizowano konferencję prasową, na której pojawił się bohater programu „Chłopaki do wzięcia”. Szczena jednak dał ponieść się emocjom i wszedł w dyskusję z innym zawodnikiem o pseudonimie Psychotrop. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Między mężczyznami doszło do szarpaniny, interwencja ochrony okazała się niezbędna. Na szczęście szybko opanowano sytuację. 

Szczena na swoim facebookowym profilu opublikował nagranie i zdjęcie z Marcinem Najmanem, oznajmiając, że tak się teraz będzie bawił

Jak widać, w życiu Ryszarda Dąbrowskiego ostatnio dużo się dzieje. Jakiś czas temu w sieci pojawił się materiał wideo opublikowany na kanale Disco Frodo, którego głównym bohaterem jest właśnie Szczena. 

Frodo, który również był uczestnikiem programu Chłopaki do wzięcia, postanowił odwiedzić Ryszarda i nagrać całą wizytę. Ostatnio też na profilu Szczeny pojawiły się zdjęcia z pięknym krajobrazem w tle. Z opisu pod jednym z kadrów wynika, że wybrał się na Mazury. Być może chciał odpocząć na łonie natury przed wielkim wyzwaniem, które go czeka. 

Jesteście gotowi na Szczenę w akcji?

Zobacz zdjęcie i wideo: 

 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: mma.pl 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.