Popek miesiąc temu podzielił się z fanami, że zostanie ojcem! Ta szczęśliwa nowina bardzo ucieszyła internautów. Od razu zaczęli snuć domysły, jakie imię kontrowersyjny raper nada swemu pierworodnemu synowi. Muzyk zdradził, że jest imię, które bardzo mu się podoba i którym chciałby nazwać swojego synka. 

Choć raper na początku był mocno krytykowany przez Polaków, to po występie w programie Taniec z gwiazdami, zyskał nie tylko ogromną popularność, ale i sympatię widzów. Artysta świetnie sobie radził, przewartościował życie, które mocno wyciszył. Zniknął lany strumieniami alkohol, a także niebezpieczne używki, które kiedyś były dla niego codziennością. Dla Popka najważniejszą wartością stała się rodzina, którą teraz postanowił wraz z partnerką powiększyć.

Popek wybrał imię dla synka?

Artysta zaznacza, jak wielkie znaczenie ma obecnie dla niego rodzina, której wcześniej nie doceniał. Kiedy jego córka – Julka miała zaledwie 4 lata, raper był w alkoholowym transie. Jak sam przyznaje, to były bardzo trudne chwile w jego życiu, a alkohol był przez niego spożywany w takich ilościach, że wypłukał z niego wszystkie uczucia. Na szczęście Popek zauważył, że zmierza w bardzo złą stronę i postanowił zrobić wszystko, aby uratować swoje życie i powrócić do rodziny, którą przecież tak bardzo kocha.

Obecnie raper jest bardzo zawiązany ze swoją córką i partnerką – Kasią. Podobno dziewczynka bardzo cieszy się z faktu, że niedługo świat powita jej braciszek i wraz z rodzicami myśli nad imieniem dla nowego członka rodziny. Popek zdradza, że pojawiło się już kilka propozycji, ale najbardziej podoba mu się imię Romeo!

– Moja córka już ma pomysł na brata, jak będzie go ubierać i kłaść spać. Nadaje mu imiona. Na pewno siądziemy w trójkę i to przedyskutujemy. Może córka nada bratu imię. Zobaczymy. My jesteśmy bezradni. Jest ich za dużo i wszystkie są fajne. Ja chciałem Romeo, ale Kasi się to imię nie podoba. Bo jeśli okaże się tak szkaradny jak jego ojciec, to Romeo nie będzie pasować. Chociaż ja na swój sposób też jestem przystojny – wyjawił raper w rozmowie z Party.

Podoba wam się imię wybrane przez rapera, czy może podzielacie zdanie jego partnerki?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dramat Katarzyny Dowbor. „Poryczałam się na przystanku tramwajowym”
  2. Królewskiego ślubu nie będzie? Pojawiła się sensacyjna informacja
  3. Afera w TVP. Odchodzi gwiazda, widzowie są oburzeni

Źródło: viva.pl