Popek przez swoje zachowanie zyskuje coraz większą sympatię. Artysta oprócz tego, że dał się poznać z zupełnie innej strony, mocno zaczął się angażować w akcje charytatywne. Z pewnością nikt nie spodziewał się, że mężczyzna, który wygląda tak brutalnie, może mieć tak wielkie serce. Tym razem Popek wystąpił u Wardęgi i pomógł pieskom! 

Na kanale Wardęgi pojawił się filmik z gościnnym udziałem Popka. Raper podczas drogi do schroniska udzielił także wywiadu, w którym wyznał kilka ciekawych szczegółów dotyczących programu Taniec z gwiazdami, a także jego wizerunkowej zmiany. Trzeba przyznać, że Popek daje się poznać z coraz bardziej pozytywnej strony.

Popek pomaga pieskom ze schroniska

Wardęga postanowił zaangażować się w bardzo szczytny cel. Do swojego psiakobusa zaprasza gości, z którymi przeprowadza wywiad, a także jedzie do schroniska, aby ofiarować porzuconym zwierzętom karmę. Wardęga w niesamowity sposób angażuje swoich gości, którzy wykazują się ogromną miłością do zwierząt. Właśnie tak było w przypadku kontrowersyjnego Popka.

Muzyk podczas wywiadu wyznał, że to prawda, że Agnieszka Kaczorowska nie chciała być jego partnerką w programie Taniec z gwiazdami. Co ciekawe, gwiazdor w późniejszym czasie dowiedział się, że tancerka niesamowicie żałowała swojej decyzji i tego, że nie dała raperowi szansy. Kaczorowska ze swoim partnerem – Antkiem Smykiewiczem bardzo szybko opuściła program.

Popek wyznał również, że jego kontrowersyjny wizerunek wzbudzał w ludziach bardzo złe emocje. Kiedy dał się poznać jako mężczyzna o wielkim sercu i świetnym poczuciu humoru, fani go pokochali! Tym razem Popek kolejny raz zaskoczył i udowodnił, że bardzo kocha zwierzęta. Artystka ma pieska, świnkę morską, a także… świnkę – Andrzeja!

Podobają wam się tego typu akcje? Trzeba przyznać, że Popek nie przestaje zaskakiwać 😉

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Maciej Rock WYŚMIAŁ figurę Ewy Farnej na żywo. Zareagowała mistrzowsko
  2. Ewa Farna stała się pośmiewiskiem. Jej wygląd przeraził fanów. „Wyglądasz paskudnie!”
  3. Kożuchowska wybłagała pracę? Nie uwierzycie, co teraz będzie robić

Źródło: apynews.pl

Poprzedni artykułVeronica Bielik kibicuje kierowcom Formuły 1. Wygląda oszałamiająco
Następny artykułTa pizza pomoże ci SCHUDNĄĆ