Popek: skaryfikacja Króla Albanii chyba na zawsze zapisze się w kartach historii jako jedna z bardziej odważnych i spektakularnych modyfikacji ludzkiego ciała. Ile go kosztowała? O ekscentrycznym wyglądzie rapera nieustannie rozpisują się nie tylko polskie, ale i zagraniczne media. 

Paweł Mikołajuw od lat serwuje swoim fanom naprawdę spore dawki emocji i skandali. Gwiazdor zdecydował się nawet na wideorelację z zabiegu skaryfikacji, która stała się jego prawdziwym znakiem rozpoznawczym! Jak dużą sumę zainwestował w swój obecny wygląd?

Jakim zabiegom poddał się Popek?

Ciało członka Gangu Albanii śmiało można nazwać malarskim płótnem. Jego ciało niemal całe pokryte jest tatuażami, oczy są czarne, a zęby złote. Nie zapomnijmy o najważniejszym i charakterystycznym akcencie, czyli skaryfikacji, która znajduje się na prawej części twarzy artysty. Czy Mikołajuw jest zadowolony ze swojego wyglądu?

W trakcie wywiadu przeprowadzonego na kanapie u Kuby Wojewódzkiego spytany, czy się sobie podoba, odpowiedział bez namysłu: – Właśnie chciałem powiedzieć, że TAK. Teraz jestem complete —.

Popek: skaryfikacja wcale nie była tania!

W jednym z odcinków znanego talk-show 20m2 raper przyznał, że zabieg wcale nie był dla niego bolesny. Specjalistę, który podjął się tej oryginalnej modyfikacji ciała znalazł w dalekiej Australii!

Jak podaje portal eska.pl, samo sprowadzenie mężczyzny do Wielkiej Brytanii kosztowało Króla Albanii aż 3,5 tysiąca funtów! Cena zabiegu wynosiła 4 tysiące funtów. Kolejne 4 tysiące kosztowała jedna z blizn. Drugą ponoć dostał za darmo. Finalny koszt wyniósł więc 11,5 tysiąca funtów. Przeliczając walutę na złotówki, jest to około 55 tysięcy złotych!

W wywiadzie udzielonym Łukaszowi Jakóbiakowi Popek przyznał, że nie zamierza na tym poprzestać. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Popek: skaryfikacja
instagram.com @popek_oficjalnie

Popek to jeden z bardziej rozpoznawalnych przedstawicieli polskiej sceny hip-hopu.