Popek: wiek rapera zaskakuje! Artysta bez wątpienia jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego rapu! I to nie tylko za sprawą wytatuowanych gałek ocznych! Przez modyfikacje ciężko określić ile ma lat. Udało nam się tego dowiedzieć!

Paweł Ryszard Mikołajuw, bo tak ma nazywa się Popek, jest niezwykle kontrowersyjną postacią! Raper oprócz muzyki kojarzony jest też z tatuażami, złotymi zębami czy licznymi bliznami! Przez liczne skaryfikacje trudno zgadnąć ile ma lat.

Popek: wiek. Ile lat ma znany muzyk?

Pewnie trudno będzie w to uwierzyć, ale Popek ma 40 lat! Artysta urodził się 2 grudnia 1978 roku. Bez wątpienia nie zmarnował tego czasu! Zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym, osiągnął bardzo dużo!

Przypomnijmy, że Popek ma na swoim koncie mnóstwo utworów. Współtworzył zespół Gang Albanii. Wspólnie z Matheo i Sobotą stworzył projekt Trzech Króli. Do tego imponująca liczba odsłuchań na Youtube oraz własna marka odzieżowa JP. Jest też zawodnikiem MMA! Artysta podpisał kontrakt w 2016 roku, a swoją pierwszą walkę stoczył z Mariuszem Pudzianowskim.

Prywatnie Popek jest ojcem dwójki dzieci. 8-letniej Julii oraz 10-miesięcznego Borysa. Partnerką artysty jest Katarzyna. To właśnie ona jest matką jego dzieci. Nie ma o niej jednak zbyt wielu informacji. Wiadome jest, że nie jest żoną Króla Albanii. Przez osiem lat mieszkali wspólnie w Wielkiej Brytanii, wrócili jednak do Polski. Kobieta nie pokazuje się ze swoim mężczyzną zbyt często. Para bardzo ceni sobie prywatność.

Popek w dzieciństwie

Popek w wieku 14 lat opuścił rodzinny dom. Nigdy też nie skończył szkoły. Jak artysta sam przyznaje, w więzieniu spędził 7 lat. Do wybrania takiej drogi życiowej, zmusiła go sytuacja w rodzinnym domu. Pawła w dzieciństwie pozostawił ojciec. Nigdy nie interesowało go to, czy jego syn ma co zjeść, lub w co się ubrać. Tak samo, jak on, nadużywał alkoholu. Narkotyki też nie były mu obce. 

Nie wychował mnie ani ojciec, ani matka. Wychowała mnie ulica– powiedział artystka w rozmowie z Onet.pl

Popek nigdy jednak nie poszedł w ślady ojca. Rodzina jest dla niego priorytetem. To dla nich zrezygnował z imprez, alkoholu i dawnego życia!

Popek: wiek rapera zaskakuje. Zobacz, jak wygląda:

Popek: wiek
Instagram.com @popek_oficjalnie

Na zdjęciu Popek ze swoim synkiem Borysem. Chłopiec przyszedł na świat w sieprniu 2018 roku!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAgata Duda z mężem zachwyciła na gali dla rolników. Przypominała księżną Kate
Następny artykułJulia Wieniawa w ciąży? Gwiazda pokazała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.