Dzień ślubu – dla zdecydowanej większości – jest długo wyczekiwanym, a także wymarzonym wydarzeniem. O ile jednak w zdecydowanej części kwestii wszystko przebiega zgodnie z oczekiwaniami pary młodej, o tyle zdarzają się również bezprecedensowe sytuacje. Tak było też w przypadku Casey oraz jej (byłego już) narzeczonego Alexa.

Tragiczny ślub. „Ja bym za niego nie wyszła. A ty?”

Najpiękniejszy dzień życia kobiety w ciągu kilku sekund zamienił się w koszmar, którego nie zapomni do końca życia.

Niestety, wszystko zmieniło się dosłownie w mgnieniu oka. Szybko okazało się, że to koniec wymarzonego związku i wszyscy będą świadkami tego hucznego rozstania – powiedziała, relacjonując wydarzenia.

Co było przyczyną? Na kilka godzin przed uroczystością niedoszła panna młoda otrzymała od nieznajomej osoby wymowne wiadomości. Na jej skrzynkę pocztową trafiły bowiem zdjęcia, a także wiadomości, których głównym bohaterem był jej narzeczony. Te nie pozostawiały zaś złudzeń – mężczyzna prowadził drugie życie. Całość opatrzona była niezwykle wymownym komentarzem.

– Ja bym za niego nie wyszła. A ty? – przeczytała Casey.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Mimo wszystko „przyszła” żona postanowiła zachować pozory.

– Tej nocy nie zmrużyłam oka i gdy w końcu zaczęło świtać, obudziłam je i wyjawiłam im swoją decyzję – postanowiłam zachowywać się jak gdyby nigdy nic i ujawnić prawdę na temat Alexa przy naszych rodzinach i przyjaciołach – postanowiła.

Gdy wszystko zostało już dopięte na ostatni guzik, para młoda była zaś na ostatniej prostej, by przypieczętować swój związek, stało się niespodziewane.

Wygląda na to, że Alex nie jest taką osobą, za jaką go miałam. Żadnego ślubu nie będzie – wyznała zdradzona narzeczona.

Następnie zaś zdecydowała się na odczytanie treści screenów, które otrzymała. Jej niedoszły mąż pospiesznie opuścił zaś miejsce uroczystości.

Na koniec Casey zdecydowała się na osobliwe wyznanie.

– Dziś nie odbędzie się wesele, ale zamiast tego będziemy świętować uczciwość, znalezienie prawdziwej miłości i podążanie za głosem serca nawet wtedy, gdy to bolesne – dodała.

Wyobrażacie sobie tego typu ślub?

Źródło: Popularne

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Antek Królikowski nie nosi obrączki? Fani zaniepokojeni
     

Redaktor