Monika Olejnik odniosła spektakularne zwycięstwo. Głos internautów jednoznacznie wskazał, że to właśnie gwiazda TVN jest prawdziwą królową mediów. Danuta Holecka musi się pogodzić z przegraną.

Monika Olejnik i Danuta Holecka już od lat znajdują się na zupełnie przeciwnych medialnych biegunach. Teraz głos internautów jednoznacznie wskazał, która z pań ma cieszy się większym posłuchem i popularnością w mediach.

Internauci mogli zadecydować: Monika Olejnik czy Danuta Holecka

Monika Olejnik słynie ze swoich poglądów, przez które stała się przeciwnikiem dla obozu prawicy. Najczęściej używaną bronią środowisk konserwatywnych jest postać jej ojca, Tadeusza, związanego z organami władzy w PRL-u.

Dziennikarka nie kryje swoich poglądów i nie boi się kontrowersyjnych tematów, m.in. w swoim programie „Kropka nad I”, gromadzącym największe osobistości ze świata mediów i polityki.

Jej gościem był m.in. Krzysztof Bosak (KWiN), a także Aleksandra Gajewska (PO), a Monika Olejnik poruszała kwestię ostatniego Marszu Niepodległości.

Po drugiej stronie barykady znalazła się z kolei Danuta Holecka, znana prezenterka Wiadomości TVP, od 2019 roku działająca także w roli kierownika redakcji.

Dziennikarka słynie z kolei z sympatii, jaką darzy obecną władzę i jej działania. Ciepło wypowiadała się m.in. o programie „Dobrej Zmiany”.

Monika Olejnik na medialnym podium. Danuta Holecka musi się pogodzić z przegraną

Ostatnio Super Express pokusił się o przeprowadzenie ankiety. W szranki stanęły ze sobą przeciwniczka konserwatywnej prawicy, Monika Olejnik i reprezentantka TVP, Danuta Holecka.

Wynik nie pozostawił żadnej wątpliwości. Aż 1,4 tysiąca osób wskazało na gospodynię „Kropki nad I”. Z kolei prezenterka TVP otrzymała 850 głosów.

Decyzja internautów jest jednoznaczna. Pod postem na Facebooku pojawiły się także liczne komentarze.

O Pani Monice słyszałam, wiele, wiele lat, a o tej Holeckiej, jak pokazała środkowy palec — stwierdziła jedna z głosujących.

Pani Moniką to królowa, uwielbiam za temperament i prokuratorskie przygotowanie — dodała inna osoba.

Oczywiście wśród komentujących nie zabrakło także wrogów Moniki Olejnik, którzy zarzucali jej „ubeckie” pochodzenie i stronniczość, jednak miażdżąca większość stanęła po stronie gwiazdy TVN.

A wy? Na kogo byście zagłosowali?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Jej kawałek „Mydełko Fa” śpiewała cała Polska. Zdumiewające, co teraz dzieje się z Drozdowską
  2. Nie mieści się w głowie, co Kammel wypalił w TVP na żywo, od razu zaczął przepraszać
  3. Gwiazda „Gogglebox” zaraz po wyjściu od lekarza poinformowała o diagnozie córki. Przykre

Źródło: Jastrząb Post

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl