Danuta Holecka i Monika Olejnik to jedne z  najpopularniejszych dziennikarek w naszym kraju. Tabloid „Super Express” postanowił zapytać swoich czytelników, która z pań jest prawdziwą królową telewizji.

„Super Express” zrobił internetowe głosowanie, którego wyniki miały wskazać, która z dziennikarek lepiej sprawdza się w swojej roli. W konkursie wzięła udział gospodyni „Wiadomości” TVP Danuta Holecka oraz prowadząca „Kropkę nad i” TVN Monika Olejnik.

Danuta Holecka czy Monika Olejnik — która jest lepszą dziennikarką?

Danuta Holecka dała się poznać telewidzom jako prowadząca serwis informacyjny „Wiadomości” na antenie stacji TVP. Gwiazda w stosunku do zaproszonych przez nią gości, szczególnie niektórych, jest zawsze uśmiechnięta i serdeczna. Odrobinę inaczej jest w przypadku dziennikarki TVN. Monika Olejnik największą popularność zyskała jako gospodyni programu publicystycznego „Kropka nad i”. Prezenterka jest twarda i nieustępliwa, dzięki czemu jest w stanie wyciągnąć od zaproszonych gości najbardziej skryte informacje.

Tabloid „Super Express” zorganizował specjalny konkurs internetowy, w którym zestawił ze sobą te dwie popularne dziennikarki i zapytał swoich czytelników, która z pań jest prawdziwą królową telewizji. Jeżeli ktoś twierdzi, że tytuł ten należy do Danuty Holeckiej powinien pod postem pozostawić kciuka w górę, serduszko natomiast to głos na Monikę Olejnik.

Okazało się, że Monika Olejnik nie dała szans swojej koleżance po fachu i wygrała z nią w stosunku 1600 do 900 głosów. Zarówno zwyciężczyni, jak i Danuta Holecka mogą natomiast poszczycić się wiernymi gronami fanów, które chwaliły obie prezenterki w komentarzach.

A według Was, która z pań jest lepsza?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. TVN przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje legenda filmu
  2. Internauta ujawnił, co naprawdę działo się podczas sylwestra w Polsacie