Poród nasza dzisiejsza bohaterka zapamięta do końca życia. Nie chodzi tu nawet o towarzyszący jej ból czy strach. Jej ukochany, który obecny był przy porodzie, zrobił dla niej niezwykła rzecz. Kiedy filmik z jego udziałem trafił do sieci, kobiety na całym świecie nie mogły wyjść z podziwu.

Obecność mężczyzny w chwili porodu może okazać się wyjątkowymi wsparciem. Tak przynajmniej było w przypadku przyszłej mamy, której ukochany wykazał się niebywałą kreatywnością i pomysłowością. Zrobił wszystko, co w jego mocy, aby nieco ulżyć ukochanej w cierpieniu. A efekty są naprawdę powalające.

Poród przejdzie do historii

Wszystko dzięki obecnemu na sali porodowej tacie. Mężczyzna miał pełną świadomość, ze sama obecność i doping w tej sytuacji mogą okazać się nieskuteczne. W jego głowie narodził się pomysł, który sprawił, że został okrzyknięty mianem superbohatera. Co takiego zrobił mężczyzna? Spieszymy z wyjaśnieniem.

Poród
Screen z filmiku Facebook @Kendall Caver

Poród dzięki mężczyźnie zostanie w jej pamięci na długo. 

Jasmine Caver na sali porodowej spędziła dwie doby. Jej mąż Kendall na nadejście swojej pociechy przygotował się wzorowo. Jego zachowanie wzruszyło setki osób, a kobiety na całym świecie zaczęły zazdrościć jej takiego partnera. Mężczyzna na kartkach postanowił opisać historię ich miłości. Pomimo tego, że nie zawsze było łatwo, nadal są razem. Przyznał też, że jest największym fanem swojej żony, mimo tego, że po 10 tysięcy potrafi śmiać się z tego samego żartu. Jeśli byłaby taka konieczność, zrobiłby wszystko, aby ponownie przejść z nią przez tę drogę.

Nagranie stało się prawdziwym hitem

Nic dziwnego, ze w mgnieniu oka osiągnęło zawrotną liczbę 60 tysięcy udostępnień. Zachwycone kobiety z dumą komplementowały mężczyznę i opowiadały swoje historie z sali porodowej.

Poród nasza dzisiejsza bohaterka zapamięta do końca życia. Taki facet to prawdziwy skarb! Wielu przyszłych tatusiów może uczyć się od niego właściwej postawy i zachowania.

A wy co sądzicie o jego pomyśle?

ZOBACZ ZDJĘCIE I FILMIK Z UDZIAŁEM MĘŻCZYZNY:

Poród
Screen z filmiku Facebook @Kendall Caver

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandal w fabryce samochodów. Żywe świnie wykorzystywano do testów zderzeniowych
  2. Szczeniak usłyszał swoją ulubioną piosenkę. Nie mógł opanować radości
  3. Adoptowali trojaczki. Dopiero później lekarz wyjawił im prawdę
  4. Nina Gocławska była gwiazdą PRL-u. Porzuciła karierę, by opiekować się schorowanym mężem
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę

 

Poprzedni artykułJak zrobić pieczoną owsiankę? Proste i pyszne przepisy na śniadanie
Następny artykułKampania reklamowa nawiązująca do przemocy domowej. W roli głównej Karolina Piasecka, internauci mocno podzieleni
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.