Poród dziecka to niesamowita chwila dla rodziców, a zarazem ogromna odpowiedzialność dla lekarzy. Dzieci rodzą się codziennie i jest to element codzienności pracy lekarskiej. W jednym ze szpitali miała miejsce wyjątkowa sytuacja. Podczas porodu lekarz był zszokowany do tego stopnia, że zaczął krzyczeć.

Kiedy dziecko się rodzi szczęście rodziców, jest nie do opisania. Lekarze mają ręce pełne pracy, jednak z uwagi na to, że jest to bardzo duża odpowiedzialność, zmuszeni są do zachowania szczególnej ostrożności. Jeden z lekarzy odebrał niecodzienny poród. Widok dziecka sprawił, że nie wiedział co robić.

Poród dziecka wprawił lekarza w osłupienie

Kiedy Chrissy Corbit poinformowała swojego męża Larrego, że jest w ciąży, w ich rodzinie wybuchło wielkie szczęście, szczególnie że byli już rodzicami czwórki potomstwa. Ciąża kobiety przebiegała bezproblemowo, do momentu kiedy jej brzuch zaczął przybierać niepokojąco dużych rozmiarów. Z tygodnia na tydzień robił się coraz większy, dlatego bezzwłocznie udali się na kontrolę do lekarza.

Kiedy pojawili się w szpitalu, lekarze postanowili wykonać badanie USG. Obawy rodziców okazały się zbędne, ponieważ wystawiona diagnoza przez lekarzy wskazywała, że wszystko jest w porządku. Jednak jednego byli pewni, dziecko będzie naprawdę duże.

  1. Marcin Mroczek musiał oddać dzieci. Aktor „M jak Miłość” nie mógł powstrzymać łez
  2. Ministerstwo Zdrowia wydało pilny komunikat. Diametralna zmiana dotycząca przyszłych lekarzy

Narodzone dziecko było wyjątkowo duże

Na całe szczęście ciąża Chrissy przebiegała bez żadnych problemów, a dziecko przyszło na świat poprzez cesarskie cięcie. Kiedy kobieta spojrzała na noworodka była po prostu zszokowana, a lekarze nie mogli wyjść z podziwu. Jak donosi portal webniusy.com spodziewano się naprawdę dużego dziecka, i tak się stało, wyglądało niemalże na przedszkolaka.

Kobieta wypowiedziała się na łamach programu Inside Edition:

– Po prostu nie mogłam uwierzyć, jak duża była. Czułam się tak, jakbym patrzyła na malucha, który ma iść do przedszkola.

Po opatrzeniu zdrowia dziecka postanowiono je zważyć. Okazało się, że ważyło aż 6 kilogramów.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

poród
fot. screen youtube/insideedition

Kobieta urodziła bardzo duże dziecko.

poród
fot. screen youtube/insideedition

Noworodek ważył aż 6 kilogramów.

Rodzice byli bardzo szczęśliwi z narodzin dziecka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rząd w ostatniej chwili zmienił zakaz. Wielu Polaków odetchnie z ulgą, najlepsza wiadomość
  2. Radykalne kroki PKO BP, Santander Bank Polska i NBP. Klienci nie skorzystają już z usługi
  3. Skandaliczne zachowanie nastolatków, udają ofiary Auschwitz na filmikach z TikToka do tanecznej muzyki. Ludzie są porażeni
  4. Żołnierz zginął na misji w Afganistanie. Po 2 dniach od tragedii jego żona otwiera komputer i zamiera
  5. Krzysztof Bosak podzielił się radosną nowiną. Nikt nie miał pojęcia, zdradził szczegóły
  6. Jan Paweł II kochał ją nad wszystkie wypieki, niezwykła kremówka papieska, krucha na wierzchu i aksamitna w środku

Źródło: webniusy.com

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl